Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváljam vagy ne? (13...

Leborotváljam vagy ne? (13 éves lány)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 16:31
 1/9 A kérdező kommentje:
13 éves lány vagyok. A hónaljszőrömet szeretném leborotválni, de ha leborotválom utánna nem bök? Milyen hamar nő vissza? És nyáron ott lent is lekéne...hogyan? És milyen gyakran? És az is bök? Mert anyával nem szeretek ilyenekről beszélni. Csak azt mondta, hogy ha amikor a lábamat leborotváltam,hogy a szőr hamar visszanől és nagyon erős lesz. Tényleg?
2011. ápr. 1. 16:31
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

tévhit hogy erősödik a borotvától a szőr!!!

vegyél 3 borotvát(lentre,lábra,hónalj)

tusfürdőzd be és egyszerűen lehúzod szőrt ennyi

és kb 2-3 napig marad sima

14/L

2011. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 rebuska1201 válasza:
én is 13 vagyok, de én már ötödikóta borotválom a hónaljam és a lábam.. és igen ha leborotválod gyorsan visszanő denem járhacc úgy mint egy ősember,nem bök xDD lent is borotválhatod sztem..ott viszkedni fog 1-2 napig de utána semmi.. ott se bök :D
2011. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

gyanta jobb lenne ,lábra + hónaljra

bemész a DM be és veszel használatra kész gyantacsíkokat kb 800FT

lentre marad a borotva


első voltam

14/L

2011. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és a hónalj nem viszket? nem bök? mert az nagyon ciki lenne ha mindig vakargatnámXD...
2011. ápr. 1. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Vegyél gyantát inkább. gyantacsíkot,amit csak össze kell dörzsölni és rásimítod,letéped. Most még gyenge a szôr, nem fáj annyira. ráadásul most a hossz is adott hozzá. szerintem nyugodtan csináld meg lenn is. legalább a nagyját. ha szerencsés vagy 3-4hétig sima marad és pár év alatt ki is kophat,de legalábbis kiritkul. a borotva nem jo. elmetszi a pici pihéket is és azok is is erösebbekk, szúrósak lesznek.
2011. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tényleg szúrósabb lesz a borotvától (tapasztalat), én epilálom a hónom és a lábam.
2011. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha leborotválod kevésbé lesz büdös, valahogy nem izzadsz meg annyira. Mivel lassan nő vissza, van idelye lekopni a szőrnek, így nem lesz szúrós.
2011. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én epilátor párti vagyok!
2011. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!