Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 13 éves lány rasztát akar csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 16:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Hülyének nézem.
2011. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
divatmajom..
2011. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha tetszik, csináltass. Ilyen hülyékkel, mint az előző kettő, meg ne foglalkozz :)
2011. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi :)) de foglalkozom. engem mindenki vélemélnye érdekel. :)
2011. aug. 27. 16:36
 5/23 Ucsiha Madara válasza:
100%
Aszta, raszta.
2011. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik válaszoló. Köszönöm hogy lehülyéztél ((:

Azért mondtam hogy divatmajom mivel ez most jött nagydivatba hogy minden 2.embernek raszta haja van. Igaz ők nem 13hanem 15-16 évesek.

13évesen nem kéne tönkretenni a hajadat mert nem a legjobb neki. Főleg ha még póthajat is kell tetetned, hogy elég hosszú legyen.

A raszta haj meg olyan hogy vagy nagyon jól áll valakinek vagy kib@szott szarúl.

csak sokan nem foglalkoznak ezzel mert követni akarják a divatot.

Ez az én álláspontom. Nem értem miért kell valakit ezmiatt lehülyézni. Dehát ezzel magadat minősítetted szóval gratulálok neked :DDDDDDD

2011. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Öö... nincs minden 2. embernek rasztája xD nekem tetszik. És nem vagyok divatmajom. :DD De azért legalább tudom mi erről az 1. benyomásod...
2011. aug. 27. 16:47
 8/23 anonim ***** válasza:
Szívesen máskor is :) Magamat minősítem, ugye? De te egyszavas 'divatmajom' hozzászólásoddal meg magadat.Nem tűnt fel,h minden 2. ember rasztával mászkálna, hol látsz te ilyet? És ha neki tetszik, azért ne csináltasson, mert sok embernek van? Okos gyerek vagy te :D
2011. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha elfogadó a környezete, akkor csináltasson, jól néz ki. De ha pl. a tanári karból valaki ellenzi, akkor inkább ne, mert még a végén osztályzatokkal mutatják ki a rosszallásukat, és az ellen tuti nem lehet tenni. Tanítottam egy suliban 15 éveseket, a legokosabb kislánynak rasztája volt, senki nem foglalkozott vele, és nagyon jól állt neki. Viszont nem mindenhol ilyen nyitottak.


Ha nem megy, lehet csinálni "álrasztát", amit utána ki tudsz fésülni. Jobb fodrászatokban biztos tudják, hogy hogyan.


29/N

2011. aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ugyan 8 osztályos gimibe járok, a város legerősebb sulijába, de a tanárok mind jófejek ;)
2011. aug. 27. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!