Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Picit erősen be vagyok nyugtat...

Picit erősen be vagyok nyugtatóztva és ez látszik az arcomon és nem akarom h szüleim észrevegyék. Valami ötlet h tüntessem el a nyomokat?! :O

Figyelt kérdés
20db 0.25ös frontint vettem be a szám picit lilás az arcom sápadt és ezeket kéne a legminimálisabbra visszaszorítani. valami ötlet?(ismernek és 1ből tudni fogják h megint nyugtatóztam tehát nemtok mire hivatkozni. arra gondoltam h hidegvízzel megmosom arcom és egykis testápoló. de nem segít túl sokat. valami más ötlet?
2011. ápr. 4. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
igen sápadtság ellen kell kitisztulni nem akarok:DDDDDD hmm próbálkozok akkor a futással de az mennyire tartós?:D amúgy igen ez vmi új móka:D 20szem még semit nemad azért kell még több:D amúgy nem igazán "móka" csak picit problémámvan vele deez túl személyes h itt megtárgyaljuk:D
2011. ápr. 4. 14:53
 12/69 anonim ***** válasza:
olyan nincs ami egész napra eltüntetné a nyomait, de ígyál forró teát vagy kávét vagy csak gőzölögtess az is ad egy kis színt mellesleg ez már túl lépi a menő kategóriát... halál gáz főleg ha detoxba kerülsz majd de ahogy jól esik.
2011. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem tudom, miért zavar, hogy a szüleid mit szólnak? Gondolkoztál volna akkor, mikor bevetted a gyógyszert, ahhoz nagyfiú vagy? A szüleidtől meg félsz? Egyébként 20 db tabletta után nem is értem, hogy parázol még bármitől is?
2011. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:
az alkoholos ötlet tetszik nekem de az már benne volt a tervbe:D
2011. ápr. 4. 14:54
 15/69 anonim ***** válasza:
14:54 est adom ne itt parádézzál kölyök ha bevettél volna 20 szem nyugtatót akkor már rég kábán ülnél a szobád padlóján és merengenél a semmibe...nem itt pattognál meg tolnád a ":D"-ket ezerrel... szóval menjél szépen tanulni
2011. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:
najó ha igazán érdekel rövid élettörténet: 11éves korom óta drogozok 17vagyok kb fél éve hagytam abba a nyugtatózást akkor napi 120dbig jutottam el átlagba és most leáltam de tegnap részegen elcseréltem 1üveg frontinra és egy doboz ritalinra a zöldem és beakarom venni mind mert úgyse fogom tudni abbahagyni hála a dependenciámnak. apropó ritalin nemtudjátok mennyire adna színsz?! továbbá nem parázok a szüleimtől csak apámnak már volt is infarktusa részben miattam és nem akarom h megint balhé legyen;) remélem ez megfelelő indok nektek és ha kérhetem a kérdésemre válasszoljatok;)
2011. ápr. 4. 14:58
 17/69 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de benyugtatózva, hogy akarsz futni?:) Nem akarok senkit leszólni, de a mozgás felpörgeti a pulzust, gyorsabban ver a szíved, mialatt a nyugtató pont, hogy lassítja. Meg akarsz dögleni? Kinyírod a szervezetedet.
2011. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
49%
Ja, mert pont az a legnagyobb baj, hogy futni akar, nem? Nem az, hogy beszedte a gyógyszert. Hadd fusson.
2011. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
100%

"az alkoholos ötlet tetszik nekem de az már benne volt a tervbe:D"


Te komolyan megérdemelnéd, hogy toxikológián kössél ki. Ennyi agya hogy lehet valakinek?

2011. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
szerintem meg menj el otthonról és akkor nem látják meg...ennyi
2011. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!