Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Picit erősen be vagyok nyugtat...

Picit erősen be vagyok nyugtatóztva és ez látszik az arcomon és nem akarom h szüleim észrevegyék. Valami ötlet h tüntessem el a nyomokat?! :O

Figyelt kérdés
20db 0.25ös frontint vettem be a szám picit lilás az arcom sápadt és ezeket kéne a legminimálisabbra visszaszorítani. valami ötlet?(ismernek és 1ből tudni fogják h megint nyugtatóztam tehát nemtok mire hivatkozni. arra gondoltam h hidegvízzel megmosom arcom és egykis testápoló. de nem segít túl sokat. valami más ötlet?
2011. ápr. 4. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
Anyudnak nincs otthon sminkkészlete? Magadra kensz egy kis alapozót meg pirosítót és az tuti eltünteti :)vagy ha bírod a vért, picit vágd emg az ujjad és azzal dörzsöld be az arcodat, a nők régen így pirosítottak. Vagy egyél valami nagyon erőset, pl paprikát, borsot, lehet, hogy attól is kipirosodsz. Vagy ha találsz otthon egy piros rúzst, csak HALVÁNYAN és egyenletesen kend az arcodta. Ennyi jutott eszembe. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de nincs jogom beleszólni.
2011. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
0%

Tök jófej lehecc:D nemértem miért ugatnak itt..

am hogy a fa*ba szereztél ritalint?:D

2011. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
utolsó küldtem neked üzenetet vegyé msnre és beszélünk:D
2011. ápr. 5. 00:05
 65/69 anonim ***** válasza:

Én csak egy dolgon csodálkozom:


SENKI NEM JÖTT MÉG RÁ, HOGY KAMU? Csak egy népugratós poén az egész szöveg. Kiscsávóű bedrogozza magát aztán itt írogat gyk-n...


Ne legyetek már buták emberek, jókat röhög hogy itt hülyíti a népet!

2011. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:
nagyon hülyítelek tudod mit jelent a depresszánsokkal szembeni tolerancia úgy h napi 30mg xanax,rivot v frontint néha tramit andaxint dobtam. 50db van bennem járni nehezentudok de írni még igen de ti tudjáok jobban milyen a szervezetem milyen;)mondjuk azért énis csinálkozok h 50xanaxtól semmi bajom:D de most iszom a 1literes energiaital abból 2deci keserű és 15frontin belekeverve:DDDD
2011. ápr. 5. 01:10
 67/69 A kérdező kommentje:
ui nem xanax frontin de mind2 hatóanyaga alprazolám;)
2011. ápr. 5. 01:12
 68/69 anonim ***** válasza:
Gyógyszerésznek készülsz?
2011. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Et a sok szmájli teszi egyértelművé hogy ez egy poén. Ott vagy te depressziós meg benyugtatózott, ahol piros hó esik. Aki elhiszi, elhiszi, van aki a Mikulásban is hisz :)
2011. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!