Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Picit erősen be vagyok nyugtat...

Picit erősen be vagyok nyugtatóztva és ez látszik az arcomon és nem akarom h szüleim észrevegyék. Valami ötlet h tüntessem el a nyomokat?! :O

Figyelt kérdés
20db 0.25ös frontint vettem be a szám picit lilás az arcom sápadt és ezeket kéne a legminimálisabbra visszaszorítani. valami ötlet?(ismernek és 1ből tudni fogják h megint nyugtatóztam tehát nemtok mire hivatkozni. arra gondoltam h hidegvízzel megmosom arcom és egykis testápoló. de nem segít túl sokat. valami más ötlet?
2011. ápr. 4. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:
én nemmindig mondom meg. de biztos h van ami segít pl ha részeg egy egy jó hideg fürdő kijózanít de én nem kijózanodni szeretném és pl gondolj bele ha az ember fáradt megmossa az arcát máris jobb szine van és külső tünetek hasonlóak a nyugtatóknál is tehát valami biztos van elllene.
2011. ápr. 4. 15:28
 42/69 anonim ***** válasza:
Menj egy gyógyszertárba, ott biztosan tudnak segíteni :)
2011. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
Hát akkor válaszoltál is a saját kérdésedre: mosd meg az arcod oszt' csá.
2011. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
najó idáig ezt csiánltam: testápoló,most csinálok 2pezsgőtablettát 2ilyen multivitamint megmostam arcom próbáltam fejen álni(az nemment:DDD) és most fogok még helybe futni;) remélem sikerül. de utsó kérdés: szerintetek ha 1csík spurit felszívok az azért valamit segít nem?
2011. ápr. 4. 15:40
 45/69 anonim ***** válasza:
Amúgy gondoltál már arra is, hogy van más módja is annak, hogy jól érezd magad? :-/
2011. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
Ne szívd fel mert az az ellentétes hatást váltja ki mint a nyugtató és veszélyes is lehet :-/
2011. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:

"de utsó kérdés: szerintetek ha 1csík spurit felszívok az azért valamit segít nem?"


Nos azzal, hogy ellentétes hatású szereket nyomsz magadba, kinyírod az agyad. Volt egy ilyen a kerületünkben. Meggágyult, aztán megölte a saját anyját.

2011. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:
bajon nemlesz az tuti csak a reakció időm felgyorsul legaább és az most nemártana. de igazából nemtudom h gyorsítólassítóval csak még jobban készebb lenne a fejem v a gyorsító picit helyre rakna? attól sosincs bajom(külsőleg)
2011. ápr. 4. 15:43
 49/69 anonim ***** válasza:
Szívj fel két utcát, hogy biztos legyen.
2011. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
najó ebbe érzem az iróniát:) akkor jboban kifejezem magam kb 0.1 spurit tolnék tléleg h ne legyen nagyon lassú és attól azért vmennyire csak vissaznyerem a kinézetem nem?! nem1x csináltam bajom sose volt tőle olyan h bekattantam vna. de érdemes szerintetek?! (hozzáértő szóljon nem aki csak oltogatni akar h büdösdrogos.kössz;))
2011. ápr. 4. 15:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!