Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első hajhosszabbításhoz mit...

Első hajhosszabbításhoz mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Vannak különböző műhajak is meg persze az emberi haj ami meglehetősen drága és nem biztos, hogy megtudnám fizetni.És ha nem lenne jó(összecsomósodna kihullana...) akkor meg plusszba az ideg is szétvágna, hogy kidobtam annyi rengeteg pénzt az ablakon.

Ezért nézegetem a műhajat. Az olcsó is és van ami teljesen olyan mint az igazi. Szerintetek?


[link]

ez meg amiket még fent ír a kanekalon és az ázsiai ami emberi.


2011. ápr. 10. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szia! ha hajhosszabbítás, akkor CSAK emberi hajból... műhajat ne! évek óta hajhosszabbítással foglalkozom, de saját hajat tennéd tönkre vele, ráadásul megközelítőleg 1 hónap viselés után tönkremegy, szóval érdemesebb rááldozni a pénzt emberi hajra. a legjobb minőség az európai haj, ez is a legdrágább, de évekig tudod hordani. ha gondolod írj és tudok neked szerzeni nagyker áron minőségi hajat :)
2011. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*szerezni
2011. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
mért tenné tönkre a hajam? És a mű mért menne tönkre? Te hol laksz? Hátha rászánnám magam.
2011. ápr. 10. 20:55
 4/16 anonim ***** válasza:
mert hajhosszabbításra, azaz saját hajként kezelésre (mosásra, szárításra, festésre) csakis emberi haj alkalmas. műanyaggal nem lehet hajat hosszabbítani tartósan. esetleg egy alkalomra szoktam javasolni. ráadásul szinte lehetetlen, hogy pont olyan színűt találj, mint a saját hajad, ezért össze kell festeni, a műhajat viszont nem lehet festeni sajnos. ráadásul összecsomósodhat a saját hajaddal. főleg ha hillesztéssel szeretnéd felrakatni. láttam már olyat, akinek tőből kihullott a saját hajával együtt jópár tincs. Heves megyében lakom, egyébként!
2011. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én tresszeltet szeretnék az tűnt a "legbiztonságosabbnak"

Csak próbára akarom. Tudod, h elviselném-e egyeltalán? És te mennyiért raknád fel mondjuk ezt?Hallottam olyat, hogy európai haj 1 hónap után sz*rrá ment.

2011. ápr. 10. 21:08
 6/16 anonim ***** válasza:
az európai haj a legjobb minőség, ha tönkrement akkor az tuti nem európai volt, hanem átverték szegény lányt :S ha a környéken laksz akkor 2500 ft/soronként felrakom, ha messzebb akkor tudok Neked csak hajat is küldeni, európai tresszeltet, 50 vagy 60 cm-es hosszban. ennek az ára 18ezer ft lenne. remélem tudtam valamelyest segíteni :)
2011. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

sajnos nem,somogyban lakok. Viszont jól hangzik, és jó lenne ha fel tudnánk venni a kapcsolatot. :)

Csak nem tom ha írsz privit akkor azt megkapom-e csak mert eddig sehonnan nem kaptam meg a mailt. :(

2011. ápr. 10. 21:41
 8/16 anonim ***** válasza:

barátnőm vett futura hajat egy évvel ezelőtt...feketét...ő is tresszeltet, felvarrták neki...(amugy fodrásztanuló)

és a futura haja most is tökéletes állapotban van...igaz hogy balzsammal mosta meg egyéb, de folyamatosan hordta...nem tünt mü hatásunak..persze szebb egy igazi haj, nem vitás...de bnőmnek ez tökéletesen bevált:)

2011. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha feketét választott az más... fekete meg fekete között nem lehet igazán nagy eltérés :) viszont a futura hajat nem lehet festeni, és ha nincs olyan barna vagy szőke amilyen illik a hajához? ugyanis nincs nagy színválaszték
2011. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
olyan színű van ami (jelenleg) passzol a hajamhoz az sötétbarna6# vagy középbarna10#(igazáből sötétebb karamellbarna, ilyen volt a festék)legalábbis ami a képen van az olyan mint a színem. És ilyen hajat tudsz szerezni? Különben nagyon hosszú nem kell mivel a barátom így is kiakadt picit. Nem tudna elképzelni hirtelen hosszú hajjal,röviddel ismert meg. Ezért én 30-35cm-re gondoltam. :)
2011. ápr. 11. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!