Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első hajhosszabbításhoz mit...

Első hajhosszabbításhoz mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Vannak különböző műhajak is meg persze az emberi haj ami meglehetősen drága és nem biztos, hogy megtudnám fizetni.És ha nem lenne jó(összecsomósodna kihullana...) akkor meg plusszba az ideg is szétvágna, hogy kidobtam annyi rengeteg pénzt az ablakon.

Ezért nézegetem a műhajat. Az olcsó is és van ami teljesen olyan mint az igazi. Szerintetek?


[link]

ez meg amiket még fent ír a kanekalon és az ázsiai ami emberi.


2011. ápr. 10. 18:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Most nézem ez a futura műhaj csak 40 cm-s től van. Mindeg az belefér.
2011. ápr. 11. 20:57
 12/16 anonim ***** válasza:
legfeljebb ezt a pár centit levágatod:)
2011. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szia! igen, tudok szerezni neked hajat nagykerből :) ha érdekelne akkor írj emailt és megbeszéljük :)

waldorf88@indamail.hu

2011. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdés. A futura műhajat hogy képzeljem el?Azt mondják látszik rajta, hogy mű?Fényesebb vagy mi? Olyan mint a Barbibabák haja? Illetve olyan lesz a vége ahogy használom vagy mi?
2011. ápr. 12. 18:14
 15/16 anonim ***** válasza:
hát szerintem látszik, hogy mű. szerintem ha valakinek póthaja van, már az sem teljesen természetes, de ha a póthaj még ráadásul nem is haj... meg formázni sem tudod. mármint nem lehet vasalni, besütni mert megolvad :) becsavarni sem tudod mert ugyanúgy visszaugrik amilyen volt.
2011. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. Annyi tapasztalatot olvastam itt a gyik-on, teljesen elbizonytalanodtam azt illetően melyiket válasszam. 18 ezer nem gyanúsan kevés európai hajért?(tudod amit írtál)nem akarok befürödni.Mert ha már nem jó és tönkremegy ne annyit dobjak ki az ablakon. Érted ugye. Elhiszem, hogy az igazi a jó de olvastam sokat erről is, hogy ugyanúgy tönkrement... Nem tudomTalán látnom kéne milyen a műhaj. Nem lehet valahonnan rendelni valami mintácskát? :)
2011. ápr. 13. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!