Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szálkás hajra a hajritkítás...

Szálkás hajra a hajritkítás az segítene?

Figyelt kérdés

mert nekem a vége nagyon elvan törve meg száraz, szálkás is és majd mondani akarom anyumnak, hogy vágjon a végéből.

A ritkítást azért kérdezem, mert ha helyre hozná a szálkás hajamat akkor elmennék a fodrászhoz. ( mivel körbe vágni anyum is tudja) És még annyit, hogy mivel ápoljam a hajam utána? Mert az ilyen avonos cuccoktól pl. a hajregenerálótól ugyan olyan törött a vége :S szóval aki tud valamit ami tényleg jó az írja meg köszi


2011. ápr. 26. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A GA.MA -nak van egy spré-je amit olyan boltban tudsz megvenni ahol fodrászok szerzik be a cuccokat.Én a hajvasalás miatt használom hogy ne töredezzen és szálkásodjon.Ezt hajmosás után nedves hajra kell ráfújni.Ha jóban vagytok a fodrásszal kérdezzétek meg honnan szerzi a cuccot ha nem tudtok helyet ahol vehetnétek.
2011. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szálkás hajnak a tépett frizura csak még töredezettebb, ápolatlanabb külsőt kölcsönöz.


A törést nem foltozza be semmilyen kence, azt sajnos le kell vágni.

2011. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem köszi, de elvileg van olyan fodrász kellékes bolt is gondolom ott is lehetne kapni, mondjuk én nem vasalom meg nem hajszárítózom így magától szárad mégis törik :S
2011. ápr. 26. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami vitamin hiányod lehet akkor.De szerintem érdemes kipróbálni a sprét mert nekem bejött ráadásl minden reggel vasalom és semmi baja.
2011. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem. hát az lehet, mert a körmön
2011. ápr. 26. 14:04
 6/6 A kérdező kommentje:
mert a körmöm is nem is az h bereped hanem felszakad vagy nem tom... meg olyan érzékeny vagyok :s de nem tudom, hogy miért a suli az tuti rájátszik de nem hinném hogy ennyire... köszi midnenminek :)
2011. ápr. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!