Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aknesol-ról tapasztalatok?...

Aknesol-ról tapasztalatok? Nektek bevált?

Figyelt kérdés
15/L
2011. ápr. 30. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat szerintem bagyon szar nekem csak bajt okozott mivel sztem van benne egy olyan anyag ami minden kozmezikai szerben megtalalhato, hogyha nem hasznalaod akkor jonnek ki ujabbak.

Nekem legalabbis nem vslt be es ezt tapasztaltam utana.

16/l

2011. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*nagyon

*valt


Bocsi. Elozo voltam

2011. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített, most fogyott ki az első doboz, és fogok még venni.
2011. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én nem tudom. Én használok mellette arctisztítót, és pattanástalanítót is. Nem tudom, hogy melyik használt nekem. Bár azért apróbb pattanások néha nekem is előfordulnak az arcomon. De szerintem nem rossz termék. Unokatesómnak viszont használ, nagyon is.
2011. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon sokat használt mostmár egy darab pattanásom sincs, pedig csak 3 hete használom. előtte tiszta pattanás volt az egész arcom. De én mondjuk nem úgy szoktam használni, ahogy az útmutatóban van, hanem én az egész arcomat be szoktam vele kenni.
2011. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem nagyon sokat segített:)

most is azt használom.

2011. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) asszem veszek én is
2011. ápr. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!