Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetnék mindig nagyon...

Hogyan lehetnék mindig nagyon csinos, nőies?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.Közepes mérető szép formás melleim vannak, Szélesebb csípőm, van popsim, de vékony a derekam.

Mostanáig nem foglalkoztam a külsőmmel. farmer, dorkó, póló, és egy kapucnis pulcsi vagy egy sima kabátot húztam. de nagyon szeretnék nőiesebb lenni, mindig jól megjelenni.

állig érő barna hajam van, barna szemem és vastag fekete szemöldököm.

milyen kiegészítőket, ruhákat, cipőket, táskákat, sminkeket és hajtippeket ajánlanátok?Illetve, hogyan érjem, el, hogy mindig ápolt és tökéletesebb külsővel jelentkezzek?


2011. máj. 1. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Vannak nagyon édes, gombos kardigánok, kapucnis pulcsik helyett. Mondjuk fekete, szürke, virágmintás, rózsaszín, barna. Ezek nőies színek. Csipkés topok, egyszínű pólók kis mellénykével, fodros, csíkos, virágmintás felsők.

Dorkó helyett magassarkú (nem 15 centis, undorító, ri.ancosra kell gondolni), lapos topánka, félcipők, fatalpú szandálok.

Ha szépek a lábaid, hordj sokszor szoknyát (nem extraminit), szép harisnyával.

A táska szerintem mindegy milyen, ha illik a ruhádhoz.

Bátran használj pirosítót, fekete tust, szempillaspirált, világos színű szemhéjpúdereket, esetleg színes szemceruzákat (kék, barna, rózsaszín, szép zöld), de figyelj arra, hogy ne legyen nevetséges.

A hajad hordhatod szépen feltűzve, virággal, kivasalva, begöndörítve, esetleg a fejed tetejére egy kis kontyban.

Ápoltság hatását csak tényleges ápoltsággal lehet elérni. Használj hidratálókrémeket, testápolót, radírozd a bőröd, ha szükséges alapozó, korrektor.

Ugye alap, hogy ne legyél koszos, büdös, borostás, ne legyen zsíros a hajad. Esetleg szolizhatsz is, de ne legyél fekete.

Szedd ki vékonyabbra a szemöldöködet. Legyen nálad mindig kis tükör, fésű, smink.

A körmeidet kifestheted halvány rózsaszínre, bordóra, esetleg feketére, átlátszóra, ezt mindig a ruhádhoz igazítsd. Ha nem fested ki, akkor is legyenek mindig ápoltak, tiszták.

Használj kellemes illatú parfümöt.

Más nem jut eszembe :)

2011. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem kell sokat változtatnod. Maradj továbbra is a farmernél nőiesebb felsőkkel (C&A-ban, H&M-ben láttam jókat). A dorkót váltsd le, ne magassarkúra, vannak nagyon szép nőies lapostalpú cipők. Fesd ki a körmöd halvány, pasztell színekkel. Göndörítsd be a hajad, sminknek pedig egy kis szempillaspirál bőven elég pici szolíd rúzzsal:) Vegyél egy kellemes illatú parfümöt, ja, és MOSOLYOGJ SOKAT, állítólag akkor a legszebbek a nők:)
2011. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!