Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, melyik a nagyobb...

Lányok, melyik a nagyobb ciki? Ha egy fiatal férfin már látszanak ősz hajszálak, vagy ha úgy védekezik ez ellen, hogy befesti a haját ugyanolyan színűre, mint eredetileg az őszülés előtt volt?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, és a halántékomon észrevettem már ősz hajszálakat. Roppantul zavarnak, pláne mivel az apám, bár már 80 felett van, még mindig alig őszül. Ugyanakkor a környezetemben azt mondják, fölösleges lenne hajfestékkel próbálkoznom.

Szerintetek? (Persze férfiak is válaszolhatnak.)


2011. máj. 6. 15:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát nem tudom hogy korai e, én 18 éves lány vagyok de nekem is vannak itt-ott ősz hajszálam...

a kérdésre visszatérve szerintem ne festesd, ha már hosszabb akkor nyirasd le rövidebbre akkor kevésbé látszik.

2011. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De mi lett végül, kipróbáltad a hajfestést vagy hagytad annyiban a dolgot?:) Őszintén érdekel.
2013. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyelőre hagytam, mert nincs sok ősz szál. Ha majd esetleg több lesz, akkor már festeni fogom.
2013. jan. 28. 15:25
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ciki ennyi idősen! Ebben a korban jónéhány férfinél megjelennek az ősz hajszálak már...egy férfinél ez egyáltalán nem olyan gáz! Szerintem a festés sokkal inkább ciki....a deresedő haj inkább szexi a legtöbb férfinál (persze azért az illető személyiségétől, megjelenésétől is függ) Én pl. ismerek egy pasit, 35 éves, a haja teljesen ősz, viszont annyira vonzó, attraktiv megjelenése van, hogy azt hiszem, nála vonzóbb férfibb nem sokat láttam...szoval nem kell félned az őszüléstől egyáltalán, nem ez a legfontosabb, ami meghatározza egy férfi kinézetét, sokkal inkább az egész kisugárzás...

29/N

2015. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!