Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is szokott hajmosás...

Másnak is szokott hajmosás után 2-3 nappal büdi lenni a haja?

Figyelt kérdés
Nem zsírosodik olyan gyorsan, szóval nem zsíros, csak olyan érdekes illata lesz ... ha fújok rá vmi hajkészítmnyt az jó? Ti mit használtok erre?
2011. máj. 7. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a szag onnan ered hogy állott a hajad alsó rétege, fénynél ha megnézed a hajad alját látni h az zsíros kicsit

a teteje pedig aligha

2011. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én naponta mosom. Mikor hosszabb volt, 2 naponta. Elkerülhetetlen, ha neked is ilyen a hajad és nem akarsz büdös lenni.
2011. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen. az avonnak van egy cseresznyés hajpermetje, most azt akarom kipróbálni,remélem jó lesz :)
2011. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a büdösséget azt valamiféle baktériumállomány okozhatja, akik rajtad akarnak lakni. Ártani nem árthat, úgyhogy én azt javaslom, hogy valamiféle antibakteriális, pl teafaolajos samponnal moss hajat, lehet, hogy az segít.
2011. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kimész az utcára, a por, a különböző szagok mind-mind rárakódnak a hajadra, a haj az, ami a legjobban tartja a szagokat. Persze zsírosodik is, ez sem megy szagok nélkül, nekem is néha kellemetlen illatú, olyankor az a "praktikám", hogy kimosom az ágyneműt, és este az illatos párnán alszom :) Megérződik a hajamon is :)
2011. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én hajam is hosszú, de van, hogy 1 hétig nem mosok hajat, mégsem büdös. 24L
2011. máj. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!