Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam meg anyának hogy...

Hogy mondjam meg anyának hogy szőrteleníteni akarok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és már kétszer leborotváltam a hónaljamat . A lábam is nagyon szőrös és szeretnék kozmetikushoz menni hogy legyantaztassam. Nem tudom hogy hogy mondjam meg anyanak... Felek attól hogy ellenezné, vagy hogy más módszert akarna pl. szőrtelenítő krém.
2011. máj. 10. 13:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ha lábad szörös azt te is könnyen le tudod szedni elmész veszel hideggyanta csikot és ha anyukát meglátja a dobozát hidd el nem lesz mérges! csak meglepődik és majd segiteni akar szerintem probáld ki egyedül régen nekem is igy sikerült.és mikor megtudta anyám azt hittem mérges lett ehelyett csak meglepődött
2011. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nehogy borotváld !!! ha szép sima lábat akarsz örökre akkor a borotvát felejsd el a lábadon agyon nem ajánlom mert idős korodban ugy fogszúrni hogy besz*rsz
2011. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
megint az elözö vagyok mért lenne drága a gyantázás én a lábamra 600-800ft-os xepil hidegyanta csikot veszek még le is árazzák szóval én mindenképpen a gyantázást ajánlom modjuk én 14 évesen gyantáztam le egyedül a lábam és kibirtam!! és sikerült!!!!
2011. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. szerintem ugy lesz az hogy honaljL borotva es lab: gyanta. kozmetikust szeretnek, mert nem hiszem hogy lenne erom magamnak lerantani xD , es anyukam sem valami ugyeskezu
2011. máj. 10. 18:46
 15/20 betszy ***** válasza:
Én 14 vagyok,kiskoromban már nagyon zavart a szőrőm,borzasztó szőrőm van!!!Szóval 12 évesen rámhagytakrémmel leszedtük,majd 13 évesen egész nyáron majdnem mindennap borotváltam !!!Szörnyű volt!!!!Most 14 évesen már gyantások,egyszer az epilátort is kirpbáltam de azthittem belehalok,és ezért nem akartam a gyantát,majd karácsonykor kaptam hideggyantát és elég laza volt,azota meleggel is csináltam ,illetve anyum barátnője!
2011. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 betszy ***** válasza:
a lényeg hogy más csinálja mert ha magadnak csinálod az nem valami kényelmes.Szerintem anyud sem goja ellenezni,s ha igen akkor vidd el a kozmetikushoz egy szakember szavanak hatha joban hisz,vagy mutasd ki mennyire rosszul érzed magad szörös lábbal,akkor megesik rajtad a szive!!!sok sikert
2011. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
szia anya, bejelentenél és elkísérnél egy kozmetikushoz?:) köszi
2011. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem a krém jobban bejön szerintem azt használd .
2011. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
"Anyaaa, jetinek csúfolnak!" bőgsz egy nagyot és lesz ami lesz
2011. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
En most vagyok 13 éves kiprobáltam a szörtelenítő krémet és ugy megpuhította s szört hogy le lehetett törölni vizes törölhözővel . Azóta eltelt 2 hónap és visszanőtt de egy kicsi sem vastagodott. Amúgy már szemöldököt is szedetek de az azért mert nekem nagyon vastag volt és egyébként nem kell félni csak simán meg kell mondani anyukádnak hogy ezt szeretnéd mert ő is volt ilyen korú lehet hogy egy kicsit később kezdte de ő is átesett ezen biztos mert neki is el kellett kezdeni valahol ... Nekem pl szembe nem jutott volna csak anya mondta hogy nem kellene ezeken a szörtelenítéseken átseni én beleeggyeztem és tulvagyok rajta :)
2012. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!