Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosaceás bőrre kinek mi vált be?

Rosaceás bőrre kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az olyan termékek mely a legkevesebb irritáló anyagot tartalmazza.Ilyen az alkohol,az illatanyag.
2011. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én voltam vele bőrgyógyásznál és ő írt fel nekem egy speciális arclemosót, ami olcsó és nagyon jó, rengeteget segített a bőrömön. Ha gondolod leírom neked az összetevőket, beviszed patikába és megcsináltatod.

25N

2011. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szia kedves utolsó, nekem is rosaceás a bőröm, leírnád nekem is privibe ezt a készítményt? köszönöm:)
2011. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nekem is küldd el kérlek szépen! vagy esetleg a termék nevét!
2011. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Solanie Anti-rosacea krémet kenek az arcomra elősször, utána valamilyen fényvédős arckrémet.

Állítólag nagyon jó az Eucerin Anti Redness Nappali Arcápoló Fluid. Abban van fényvédő is.

2011. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
és még megkérdezhetem ezt az anti rosacea krémet hol szerzed be?:)
2011. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

2. megköszönném ha leirnád!


És igen hol lehet azt a krémet venni?

Még egyszer köszi.

2011. máj. 25. 10:59
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja most a kozmetikusom adott valamilyen Ilcsis keveréket, most azt használom 1 hete. Hát majd meglátom hogy látok-e változást.
2011. máj. 25. 11:00
 9/18 anonim ***** válasza:

A második vagyok! Engem az Ilcsitől óvva intett a bőrgyógyász, azt mondta allergén, mivel növényekből készül rosaceásoknak egyáltalán nem ajánlja. Nem tudom, hogy van e alapja, de nekem a tákolmány jobban bejött mint az Ilcsi(olcsóbb is). Ezt patikában akárhol megtudjátok csináltatni, nincs neve.


Adeps lanae(Cera lanae) 6,00gr

Acidum stearicum (Searinum) 8,00gr

Paraffinum liquidum 14,00gr

Trolaminum (Triaethanolaminum) 2,50gr

Aqua purificata (destillata) 140,00gr


Én 710ft-ot szoktam érte fizetni, de ha háziorvossal felíratjátok feleannyiba kerül. Reggel este kell használni, felkened, kicsit megmasszírozod vele az arcod, majd bő vízzel lemosod. Ne használj mellette szappant az arcodra, csak ezzel tisztítsd. Piros pöttyökre embrimycin gélt írt fel.

2011. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sajnos csak kozmetikustól lehet beszerezni a Solanie Anti-rosacea krémet.Háromezer-párszáz forint,de megéri.

[link]

2011. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!