Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosaceás bőrre kinek mi vált be?

Rosaceás bőrre kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 13:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az Ilcsi nekem sem vált be. Úgy éreztem mintha fura filmréteg lenne az arcomon, nem tudott levegőzni a bőröm, szabályosan izzadt az arcom a krém alatt.Alíg vártam, hogy lemoshassam. Szerencsére csak kis kiszerelésben vettem meg, próbának.
2011. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
amit az egyik válaszoló írt a krém kikeverésből azt nem ajánlanám kifejezetten, mert paraffinum liquidumot írt az egyik összetevőre és az nem valami jó összetevő,érdemes kerülni, sok krémbe napozó szerbe beleteszik, rövid ideig van használva úgy nme gáz de éveken át ilyet használni amibe ez az összetevő van, nem a legjobb
2011. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

És utolsó miért rossz az az összetevő?


Akkor az valójában nem krém hanem arclemosó? És utána milyen krémet használsz?


És azt a Solanie-t sehol nem lehet venni? Neked bevált? Enyhiti a pirosságot?


Egyáltalán van olyan ami esetleg teljesen eltünteti?


Amúgy az Ilcsit én is próbából vettem 30 ml-it csak. Nekem jól beszivódik, nem kellemetlen.

Csak használna valami. :(

2011. máj. 26. 15:20
 14/18 anonim ***** válasza:
A vaterán is láttam már Solanie termékeket, de nagyon sok kozmetikus használja kezelések utáni bőrnyugtató krémként és nem kell, hogy a vendége legyél, szívesen adnak el ha kéred.
2011. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem az avontól van solutions sensitive (zöld) krémem. Sokat dob a dolgon és olcsó.
2011. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
LA ROCHE-POSAY FIZIOLÓGIÁS ARCTISZTÍTÓ GÉL NORM/KOMB/ÉRZ BŐRRE, ezzel mosakodom, jó sminklemosónak és normál tisztálkodásra is, kicsit drága, de nekem a sokadik próbálgatás után ez végre bejött, inkább kifizetem...Nagyobb gyógyszertárakban kapható. Mellette a bőrgyógyászom írt fel gyulladáscsökkentő krémet arra az esetre ha épp be lenne lobbanva a rosaceám, + mellé egy úgynevezett nappali fenntartó krémet kaptam (vizes bázisú ártalmatlan hidratáló) amit mindig mosakodás után használok. A gyulladáscsökkentő és a fenntartó nincs 1000Ft sem. Menj el bőrdokihoz, ha eddig nem mentél volna, és kérd ezeket... A gyulladáscsökkentő krémekből van egy pár fajta, nekem a kátrányos kenőcs használ, próbáltam még két fajtát, azokat "éjszakai rázó keveréknek" mondta a dokim, fehér a színük, nem olyan büdösek és nem is koszolnak annyira mint a kátrányos kenőcs, de nekem pl. nem értek sokat... Természetesen először egy antibiotikumos kezeléssel rendeztük a bőröm, utána kenőcsöltem, sajnos nekem 5 év után találta végre ki egy doki, hogy ez a probléma, addigra már szükség volt gyógyszerre is.. Nem tudom neked milyen fázisban van...
2011. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Ignis Subdialis ***** válasza:
# 9/16-nak: és a listából melyik a hatóanyag? Mert gondolom ezeket a krémképző zsírokat, meg a tisztított vizet nem tekinthetjük annak.
2013. febr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Akkor ez viz valójában? Azt használtad? Mert eszenciát irsz, de amit találtam azt viznek nevezik.
2014. ápr. 13. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!