Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, ti levágatnátok...

Csajok, ti levágatnátok nagyon rövidre a hosszú hajatokat?

Figyelt kérdés

Hoszzú (hát középig érő) hajam van. Eléggé unom már és ezért szeretnék változtatni magamon. Még sosem volt rövid hajam és most úgy döntöttem hogy kipróbálom milyen. Barátnőim szerint ne vágassam le mert nagyon meg fogom bánni.

Felvetettem a dolgot a barátomnak is és egyedül Ő nem volt ellene. Mivel nekem a párom véleménye mérvadóbb így úgy döntöttem hogy levágatom ilyen rövidre:

http://www.youtube.com/watch?v=ZfarGJv1vLc

Tapasztalatokat várok olyanoktól akik hasonló döntést hoztak. (Az igazság az hogy nem vagyok túl határozott, mert egy kicsit tartok attól hogy hogy fogok kinézni, de ennek ellenére mindenképp meg szeretnék szabadulni a hajamtól.)


2011. máj. 15. 19:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Hát ilyenre semmiképp ne vágasd!! Ilyen van a fiú osztálytársaimnak. Szerintem egy lányon nagyon csúnya. Ha ragaszkodsz a rövid hajhoz keress nőiesebbet :)

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nekem hosszú hajam van, és ilyen rövidre soha nem vágatnám. amúgy szerintem akkor érdemes, ha szép arcod van, lehetőleg ovális fejformával, mert ehhez minden frizura illik.
2011. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

4-5 évenként ugyanerre a döntésre jutok. Most a hajnövesztési fázisban vagyok, de én nem szoktam megtartani a frizurámat két-három hónapnál tovább (ritkán járok fodrásznál, szóval csak a feltűzését változtatom vagy a végét igazítom, nem költök pénzt ilyesmire).

A kulcscsontomig ért a hajam legutóbb, amikor három-négy centisre nyírattam egy fodrásszal, mert ezt azért magamnak mégsem akartam. Nagyon ügyesen megcsinálta, rövidsége ellenére jól variálható, elegáns és vagány frizura lett belőle. Én bátran ajánlom neked ugyanezt, a haj úgyis mindig növésben van, nem fogsz úgy maradni örökre, ha mégsem tetszik néhány hónap után. Addigra úgyis kicsit hosszabb lesz :) 23L

2011. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze azt elfelejtettem mondani, hogy hasonló volt ehhez, tehát nem mindenhol 4 centis, fülem mögött rövidebb volt, bár az is igaz, hogy nem ennyire. De szerintem irtó vagány :)

Sok évfolyamtársamnak van ilyen haja és nagyon nőiesek. Komolyan, hihetetlenül. Ezt korábban el sem tudtam volna képzelni.

2011. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Én soha de soha de soha nem tennék ilyet!!!! Akkor már inkább vágatnék először egy állig érő frizurát, az is elég nagy változás lenne, de ez a haj...hát tényleg borzalmas. Mint egy rossz leszbikusé, de tényleg! Ki se merném tenni a lábam többé itthonról, de ez én vagyok. Ha neked meg a barátodnak tetszik, hát ti tudjátok...Én max ekkorát mernék bevállalni, de ezt is megbánnám rögtön [link]

Bocsi, hogy így leszóltam ezt a frizut, de szerintem egyáltalán nem nőies :)

21/L

2011. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

soha nem vágatnám ilyen rövidre... egyáltalán nem nőies...

meg fiukon se tetszik...

de ha nekem tetszik nyugodtan

2011. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
én nem tenném a helyedben..ez nagyon rövid!!
2011. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
simán
2011. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
dehát úgyis megnő :) nem tudom miért, de nekem nagyon tetszik :) szerintem legyél merész és vágasd.
2011. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen szokott lenni, imádom, és egyáltalán nem fiús.

Hála annak, hogy nekem ez a rövid frizura áll a legjobban, és tényleg. Nincs vele gond, lehet variálni, úgyhogy egyáltalán nem unalmas.

Én a nagy fülbevalókat is szeretem, azokkal kifejezetten jól mutat.


Nyugodtan vágasd le, és nem fogod megbánni. A haj kinő. Sőt, türelmetleneknek már hajhosszabbítás is van.

[link]


[link]


[link]

2011. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!