Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, ti levágatnátok...

Csajok, ti levágatnátok nagyon rövidre a hosszú hajatokat?

Figyelt kérdés

Hoszzú (hát középig érő) hajam van. Eléggé unom már és ezért szeretnék változtatni magamon. Még sosem volt rövid hajam és most úgy döntöttem hogy kipróbálom milyen. Barátnőim szerint ne vágassam le mert nagyon meg fogom bánni.

Felvetettem a dolgot a barátomnak is és egyedül Ő nem volt ellene. Mivel nekem a párom véleménye mérvadóbb így úgy döntöttem hogy levágatom ilyen rövidre:

http://www.youtube.com/watch?v=ZfarGJv1vLc

Tapasztalatokat várok olyanoktól akik hasonló döntést hoztak. (Az igazság az hogy nem vagyok túl határozott, mert egy kicsit tartok attól hogy hogy fogok kinézni, de ennek ellenére mindenképp meg szeretnék szabadulni a hajamtól.)


2011. máj. 15. 19:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
hát, ez a link sokkolt konkrétan. tényleg egy ronda, morcos leszbikusnak néz ki a csaj benne.
2011. máj. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
szerintemne. énis nemrég vágattamle. ugymeg bántam hogy csak na:'//
2011. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Csináld, annyira menő :) én is állandóan változtatom, mindent ki kell próbálni, amihez kedved van, ha meg nem jön be, az csak haj, majd megnő.
2011. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
hát azért az sem mindegy hogy milyen arcod van, számomra a legtaszítóbb ha egy lánynak ilyen a haja és tokája van, amúgy bevállalós tényleg, de a victoriás az jó, még oldalt belenyirathatsz úgy is vagány:)
2011. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a bíztatást és a kritikát! Ma végre túl vagyok a dolgon! :)

Fokozatosan vágattam rövidebbre, mert kiváncsi voltam rá hogy melyik hosszúság hogy áll. Maradtam az alap elképzelésnél, és ilyesmire vágattam mint a videón. Azzal a különbséggel hogy a teteje egy picivel még rövidebb lett. Nagyon tetszik! Aki rövid hajat szeretne nyárra annak maximálisan ajánlom!!!

2011. máj. 17. 14:27
 26/27 anonim válasza:
Szia! Igaz, hogy első éves fodrásztanuló vagyok, de azért már elég sok mindent a fejembe vertek ez alatt az időszak alatt. :) Ez a frizura, amit te belinkeltél, a 2013-as férfi divat hajvágás netovábbja. De hagy hangsúlyozzam ki, hogy férfi divat... Te pedig nő vagy. Igaz, én beszélek, mikor nekem is le van vágatva a hajam, ahhoz képest, hogy fenékig érő volt. De én imádom. Olyan kis vadócos, nem a megszokott, lelapuló, semmit sem tudok vele kezdeni haj. A jobb szemem felénél van elválasztva, jobb oldalon a fodrász jól megszedte, végül is"kinyírta" onnan a hajat, na persze nem géppel, mint nálad a videón, hanem ollóval, és elől hegyes pajeszt hagyott, amitől inkább rafinált, mint férfias ez az oldal is. Ugyanezen az oldalon a fülemre picit lelóg a hajszálak vége, nagyon aranyos. A másik oldalt amolyan kleopátra feelingje van a dolognak, hátul rövid, mint a másik oldalon, elől pedig hosszabb, majdnem az államig ér. Mondtam neki, hogy hátul se hagyja meg olyan nagyra a hajat, mert mindenképp valami kis tüsis hajat akartam, így annyira kicsire vágta a fejem tetején a hajam, hogy magától feláll. :) Én imádom, reggel két perc elkészíteni, és úgy variálom, ahogy én akarom. Ha akarom kócos, ha akarom akkor lelapítom, bárhogyan. :) A nagy fülbevalókat meg imádom, mert annyira nőcisen vad ezzel a hajjal. Remélem tudtam segíteni. :) Mindenképp "trendi" most a rövid haj, szerintem soha nem fog kimenni a divatból, ahogyan a hosszú sem. De ha gondolod, vágja bele, az ovális arcodhoz szinte minden hajtípus tökéletesen passzolni fog, mert ahogy tanultok " az a legtökéletesebb arcforma". :D Én azt mondom, vágj bele, mert egy nőnek mindig szüksége van a változatosságra!
2013. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Lányok, gondoljátok meg a hajvágást 2x is. Tizenévesen sokat festettem, vágattam, vasaltam a hajam. Nagyon megviselte, majd 20 évesen felhagytam mindennel, és elkezdtem növeszteni. A fenekemig érő egészséges barna hajam lett 4 év múlva. Meguntam, és 6 év után levágattam, ezt a hajat.

Nagyon megbántam! A fülemig érő lett, de nagyon nagyon bánom!!!

2015. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!