Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy gyantázás...

Mit tegyek, hogy gyantázás után ne a szőr ne nőljön be, vagy ha más benő, hogy lehet szépen eltávolítani?

Figyelt kérdés
próbálkoztam már azzal, hogy tűvel kihúzom, de utána még hetekig be van gyulladva, mire meg elmúlna, jön a többi!
2009. szept. 21. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan praktikákat olvastam, hogy szőrtelenítés után arcszesszel vagy tonikkal kell áttörölni a bőrt, hogy fertőtlenítsd. Aztán még 1-2 napig nem szabad krémezni. Rendszeresen radírozni kell a bőrfelületet. Nekem többé- kevésbé ez csökkentette a benövést, gyulladást, csak szárítja a bőrt. De igazából nem tudom mi segítene maximálisan.
2009. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem azt mondta egy kozmetikus hogy gyantázás vagy borotválás után egy két napig ugy kell fürödni hogy csak zuhanyozni szabda, azt a területet meg csak szappannal ami szárit , és egy puha körömkefével többször meg kell dörcsölni, hogy a szörök tudjanak kibujni.. nekem nagy részt bevállt.. ami meg mégis begyulladt, azt addig bisztkálom mig ki nem tudom az egész szört shuzni, utána fogkrém és elmulik..
2009. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. szept. 21. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!