Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik variációt válasszam?...

Melyik variációt válasszam? (hajfestéssel kapcsolatos kérdés) lenn tovább

Figyelt kérdés
Szőke hajat szeretnék a jelenlegi vörösömből(világos kopoo vörös már és festett) úgy járnék jobban ha leszívatnám porral meg 12%os oxival, aztán megmosnám hamvasító samponnal, rá hamvas szőke festék és megint hamvasító sampon vagy úgy csináljam, hogy szintén leszívatom de nem hamvas szőkével hanem mondjuk középszőkével festem és arra hamvasító sampon. Hogy lesz kevésbé sárga színű a hajam(mint ugye szőkítés után szokott) ha hamvasra festem vagy ha kicsit sötétebbre, vagyis középszőkére?
2010. febr. 26. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem szivasd le és vegyél szőke festéket,és az úgy szép ;) és nem kell ezen izgulnod :D
2010. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elég 9% oxival leszivatnod nem kell 12%.
2010. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!