Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauerolt hajról tapasztalatok?

Dauerolt hajról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már elolvastam a dauerrel kapcsolatban nagyon sok kérdést itt is és elbizonytalanodtam

Szeretném bedaueroltatni a hajam nagy hullámokba. A hajam vékony szálú,hamar zsírosodik. Nincs festve és soha nem is volt és nem is tervezem. Mesterfodrásszal csináltatnám,tehát gondolom jobb minőségű dauervizet használ. Egy ilyen hajban mennyi ideig marad benne a dauer és mennyire roncsolja a hajat? Kb mennyibe kerülne (azért nem Hajas-féle mesterfodrászhoz mennék:) )


2011. jún. 10. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon roncsol, akármilyen enyhe is a dauervíz.

Pláne, ha vékony szálú, gyenge hajad van.

Nem jó a dauer, töri a hajat, ha kifésülöd csúnya, mindenképpen szálkás lesz a vége.

És nem is tudsz mit csinálni vele, hagyni kell lenőni, ha meguntad.

Nekem 2-szer volt dauerolva, enyhe vízzel, jó fodrásszal, mégis tönkretette a hajamat.

Én nem ajánlom Neked.

2011. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be. Abból a meggondolásból daueroltattam, hogy ha nem lapul a fejemre (nekem vastag, erős szálú hajam van), akkor nem fog zsírosodni.

Jó is volt, kb. egy hónapig. Aztán amikor lenőtt 1-2 centit, akkor nagyon csúnya lett. A töve ugyanúgy lelapult és zsírosodott persze, egy ponttól meg benne volt a dauer... ráadásul nagyon csúnyán törte a hajam, hosszában kettéhasadt több hajszálam, de vagy 10-15 centi hosszan! Ráadásul ápolni sem egyszerű az olyan hajat, aminek a teteje zsíros, az alja meg száraz és törik.

Határozottan nem ajánlom, hacsak nem minden vágyad a göndör haj. Máskülönben egyszerűen nem éri meg.

2011. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem bejött és nagyon szerettem télére daueroltattam mert nem volt kedvem hajatvasalni azért h 30 perc ulva ha kilépek az utcára ujra hullámos legyen így ink legyen göndör szerettem , jól is állt, most nő le, de az enyém nem erős dauer volt szval ki is tudom vasalni de egyáltalán nem bántam meg és a hajam vége tényleg el van töredezve , de nem jobban mintha egész télen vasaltam volna
2011. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hali. Én november elején daueroltattam be a hajam, nagyon megbántam. 1-2 hónapig még tetszett, aztán elkezdtem vasalni. Most elég hülyén néz ki.. a teteje lapos,az alja nagyon göndör. Így minden reggel hajat vasalok..

Amúgy azért daueroltattam,mert nagyon lapos volt,és folyton kilógott belőle a fülem. Most nem lóg ki,ennek örülök, viszont a hajam borzalmasan néz ki.

2011. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Bejelentkeztem a fodrászhoz,azt mondta le fog róla beszélni.:) Na még majd eldöntöm mi lesz.
2011. jún. 12. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
szia! én is épp daueren gondolkozok! téged végül lebeszélt?:) tudom régi a kérdés, de hátha:)
2014. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem, hogy volt, de azóta sem volt dauerolva a hajam, szóval gondolom lebeszélt :D
2014. máj. 2. 00:26
 8/9 anonim válasza:
Ne higgy senkinek aki azt írja hogy nagyon roncsol. Régen ez igaz volt de már nagyon modern dauer vizek vannak. Csípőig érő,vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van. Daueroltatás után nem vigyáztam eléggé rá (az első hétben csak nagy hajcsattal kösd fel és az első 2napban ne mosd). Mivel én 4nap után kontyba fogtam kiegyenesedett. De újra megcsináltattam (igen, 1hét alatt 2x). Nem bántam meg. Már nem zsirosodik, dús és mindenkinek tetszik. Imádom. Kb 4-5hónapig tart. Egy dauer 4000Ft- ba került. A második ingyen volt mert akkor azt hittük hogy a fodrász hibázott.
2015. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8. Nem tudom hogy van e itt még valakixd 2015 óta, eltelt 7 év. Nekem seggig érő hajam van, sose volt festve. Es gondor hajat szeretnék, de azt a "birka" göndör félét, nem azt ami a fejed tetején van, hanem ami birka göndör de mégis lóg. Nagyon félek govy roncsolni fogja a hajamat, vagy ki hulik vagy bármi ilyen, rengeteg a negativ a dauerra. A mamám anno a 80-as évekbe mindig daueroltatta a hajat, csak vizesen tudta ki fesulni. És semmi baja a hajának, sose volt neki hosszu, se dús, ha nincs benne a dauer full vékonynak néz ki a haja, de amikor be van dauerolva a haja akkor meg szép vastag dusnak.
2022. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!