Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinted menő vagy ciki az...

Szerinted menő vagy ciki az ilyen haj? (képekkel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 14. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

inkább ciki,mint menő..én biztosan nem csinálnék ilyet :)

amúgy ennek mi az értelme?

2011. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
kinek mi. igazából egyiksem. nekem nem tetszik de attó még nem mondodm hogy ciki csak nem ez az ízlésem
2011. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nos nekem az tetszik ami igy rövid és felvan fésülve, de ha hosszú a haja csak hiányzik egy része az elég szar:D
2011. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kicsit ciki, és nagyon nem tetszetős. :)

Volt egy csaj ismerősöm gimiben aki így hordta a haját, elég sokan megszólták érte. Igaz ez majdnem 10 éve volt.


25F

2011. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg olyan haj, amit tudni kell viselni. Rihanna pl. tudja, neki jól áll(t) szerintem.
2011. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az arctól függ! A negyediknek például nagyon jól áll:)
2011. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Nagyon sokat vaciláltam rajta hogy megcsináltassam e vagy sem... Megcsináltattam, és azóta gyűlölöm :S Alig várom hogy visszanőjjön :S

Sztem inkább hanyagold...

2011. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Arc formától és haj stílustól függ,meg,hogy mennyire vagy beválalós..Mint,ahogy itt írta az egyik kommentelő Rihannának tényleg nagyon jól áll,viszont a másodiknak(szerintem)nem áll jól.

Én ezt egyik kategóriába se(ciki vs menő)sorolnám,de biztos lesznek olyanok(ha levágatod,borotválod a hajad ilyenre) akik megszólnak majd érte.

2011. jún. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem tré...de izlések és pofonok.Van akinek az egyéniségéhez ez passzol,valakinek irtóra taszító.
2011. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát ez vagy jól áll valakinek, vagy nagyon hülyén néz ki:D szerintem az 1. és a 4. lánynak jól áll, de a többi nem tetszik, inkább szar.

F/19

2011. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!