Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúknál miért menő, a...

A fiúknál miért menő, a lányoknál miért ciki?

Figyelt kérdés
Ha egy fiúnak kinn van az alsója a nadrágból az mien menő, de ha egy csajnak van kinn a bugyija az már gáz. Miért van ez?
2011. jún. 29. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
mert a csajoknál,akkor rögtön azt mondják,hogy k*rvás.
2011. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dymo ***** válasza:
75%
mert az menő ha a fiúknak kint van az alsója? szerintem inkább nevetséges,de ha tényleg ez kell a nőknek,holnaptól kezdve csak boxerben fogok járkálni!
2011. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ciki az fiúknál is. Legalábbis szerintem ritka igénytelen úgy öltözni.
2011. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a fiúknál undorító, tálcán kínálják fel magukat a lányoknak..Pff szánalmas amit egyesek művelnek Ez az:''Seggdekoltázs Villan'':D
2011. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező? Mégis hány éves vagy? Mert igen sajnos úgy veszem észre, hogy a tizenéves fiúknál ez "menő", de valójában borzasztó nevetséges. És jó lenne ha valaki végre rájuk szólna, mert szörnyű látvány :) Pedig én csak 23 vagyok, igazán nem vagyok öreg. De engem ez kiborít.

Mert az hogy véletlenül kivillan, akár lánynál, akár fiúnál, hát istenem ez előfordul. Na de direkt ne tegyük már ki :))


23N

2011. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16 vok

és sztem is nevetséges

2011. jún. 29. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem menő. Tudom, én nem 14 éves vagyok, de a fiúknál szerintem ugyanolyan szánalmas, mintha egy lány bugyija lóg ki.

20/L

2011. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Nyomorékság.

15/l

2011. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem ocsmányság mert csak azt látod...undorító
2011. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!