Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, hogy barnuljon...

Mit tehetnék, hogy barnuljon a lábam?

Figyelt kérdés
Tegnap napoztam, és néha eljárok szoliba is, de mindezt csak azért, h a lábszáram és a combom is barnuljon, de nem... Szívesen vennék bármilyen ötletet;)
2011. jún. 23. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
én is mindig íg járok,hogy a lában soha nem barnul le.Múlt héten a szokásos szoliba szokásos 10 percre mentem be,de tuti csőcsere volt és nem szólt róla a csaj,estére rákvörös lettem,ami mára már bebarnult és ennek köszönhetően a lábam jó barna lett :)
2011. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
napozas kozben priccold a labad vizzel :)
2011. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én napozni szoktam, mert az ingyen van. :)

Én úgy csináltam, hogy, a lábaimat oda helyeztem, ahol a legjobban tűz a nap és a felsőtestemet kicsit árnyékosabb részre tettem egy darabig. Most kiegyenlítedtek a lábaim! :) Egyenletes szép barna vagyok most már mindenütt!

2011. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!