Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik nem annyira fájdalmas...

Joe74 kérdése:

Melyik nem annyira fájdalmas a gyanta vagy az epilátor?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő fájdalmas, de a gyanta gyorsabb így az a jobb szerintem.
2011. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a gyanta nem fáj, az epilátor nagyon :D
2011. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én pasi vagyok és a mellkasomat már negyedszer gyantáztattam, és azt mondta a kozmetikus,hogy majd egyre jobb lesz de én majd be sz...k úgy fáj azért gondoltam ha vennék valami profi epilátort azzal jobb lenne mert kiszedném amikor még kicsi.
2011. júl. 21. 12:13
 4/8 anonim válasza:
Én lány vagyok lassan 3éve epilálok, egy alap gépem van braun. Semmi gond nincs vele. Amikor még nagyon pici is kiszedi könnyen. És egyre vékonyabbak a szőrszálaim van kis hej ahol már nincs is. Nekem a gyanta nem jött be, lehet roszat vettem, vagy roszul csinaltam de alíg szedte ki.
2011. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokszor hallom,hogy az epilátor jobb.Komolyan mondom, amikor először használtam epilátort, elkezdtem sirni, és mondtam, hogy én ezt SOHA AZ ÉLETBE nem fogom használni, mert nagyon fáj.Mai napig igy gondolom, igaz, amikor valaki rendszeresen használja, akkor hozzá lehet szokni.

Számomra a gyantázás kellemes időtöltés, az epilátorhoz képest.és még annyi, hogy az epilátortól szőrbenövésem van, azért sem szeretem.

2011. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is gyantáztattam a mellkasomat,de áttértem az epilátorra.

Azért szeretem jobban,mert a gyantázáshoz meg kellett várnom amíg minden szőrszál kinő és akkor mentem kozmetikushoz.Epilálás esetén mihelyt kinő pár szál leszedem és így gyakorlatilag mindig sima és egyszerre csak keveset kell szedni,mivel ugye nem egyszerre nő.

2011. júl. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen ez a jó az epilátorba h ha akarod nem muszáj megvárd amíg mind kinő, amikor ráérek és már latom h egy jó pár szál kint van akkor kitépem :P
2011. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! köszönöm a válaszokat megvettem egy braun silk epil epilátort ami két gyantázás ára volt!! Hát el kell ,hogy mondjam az epilátor 10000-szer jobb mint a gyanta tegnap nekiálltam a mellkasomnak meg a hasamnak ami a férfiaknak a legjobban fáj szerintem, és hát majdnem ,hogy azt kell írjam mosolyogtam végig az örömtől! mennyire hülye voltam ,hogy nem ezzel kezdtem :-) pedig nekem nagyon erős a szőröm meg a fájdalmat sem bírom nagyon......
2011. júl. 24. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!