Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj szívatás! Akinek már volt...

Haj szívatás! Akinek már volt leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Mennyire viseli meg a hajat?És a szívatás után kell a hajból vágni?Előre is köszi:)
2011. júl. 6. 22:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
és leszívás után muszáj rögtön befesteni a hajat vagy lehet várni vele pár napot?
2011. júl. 6. 23:45
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb,ha vársz pár napot.Addig pihen a hajad,de akkor ne nagyon menj utcára,vagy csak sapiban ajánlom.Mármint a feketénél,és a vörösnél.
2011. júl. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. júl. 7. 09:07
 14/18 anonim válasza:
Le kell koktélozni és rá a barna festék.
2011. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
mi az a koktél? az drágább mint a szivatás?
2011. júl. 7. 13:08
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem fokozatosan próbáld. Először csak melírozd szőkével, aztán újra. Én is voltam fekete, de akármilyen festéket kentem rá nem fogta be a feketét, ez várható volt.

Én először melíroztam, majd 2-3hét múlva megint, aztán ha már sok volt benne a szőke akkor befestettem világosabbra,

Szőkítőporral csináltam.

Több hónapba telt így mire világosabb lettem, de megérte ment nem ment nagyon tönkre a hajam.


sok sikert

2011. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A koktél olyan, mintha leszívatnád, csak annyi a különbség, hogy kevésbbé károsítja a hajat, sőt lassabb eljárás. A koktél 9%-os, vagy 12%-os hidrogén-peroxid, szőkítőpor és spampon egyenlő keveréke. Amúgy, ha a hajad leszívatod, akkor inkább festesd be minnél előbb, mert nagyon gáz (narancssárgás) hajad lesz tőle:S...Nekem a hajam nem nagyon károsította, mert 9%-ossal lett leszívatva...de utána befestettem világosabb vörös színre, és kb. 2 hajmosás után kikopott a festék:S...most fogom 3. alkalommal festeni, remélem most nem fog már úgy kikopni a hajamból =)
2011. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ismerősöm leszivatta a fekete haját,éső is úgy járt, hogy derékig érő hajból lett állig érő...Nekem is fekete hajam van,és már most is elég ramaty állapotban van, így kizárt, hogy kiszivatom... A minden hónapban eggyel világosabb árnyalatú hajfestés módszert én is kipróbáltam...Kb a 3. világosításnál már beszóltak, hogy elég gáz a lenövésem,. szóval feladtam... Anno nekem a lassú szivatásos módszert ajánlották...Mellírban kezdenek el szivatni...Kiszivatnakpár tincset, mintha mellírozva lenne a haj, utána megint és így tovább...Sok sikert:)
2012. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!