Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos és enyhén miteszere...

Pattanásos és enyhén miteszeres bőrre van valami hatásos módszer?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
élesztőpakolás. egy kevéske élesztőt, tényleg csak pár csepp tejjel elkeverve fel az arcra 20 percre és baba bőröd lesz :)
2011. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én minden este alvás előtt hideg vízzel megmosom az arcom, először mikor hallottam nem hittem hogy ez eltünteti de tényleg sokkal szebb az arcom :)
2011. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
élesztővrel egyet értek
2011. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 'Tiniderm' nevű tonik (kb 600Ft) és a csokis arc pakolás használt amit elkészíthetsz házilag(olvaszd meg a csokit,keverd össze mézzel,és tejjel) vagy boltban is megvásárolhatsz. A házit 40percig hagyom az arcomon közben relaxálok,a bolti cuccot max 20percig szoktam. Illetve ami még hat (pakolás előtt érdemes) a gőzölés. Forralt(mikrózott nem jó) vízbe tegyél kamilla tea filter,és tengeri sót,hajolj közöl hozzá,egy törölközővel a fejeden. Nekem csak ez a 3használt,de ez gyorsan látványos eredményhez vezetett! :)
2011. júl. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok mindent kipróbáltam, nekem ez vált be:

[link]

2011. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Az elején szárította a szappan bőrömet, húzódott, de 2 hét alatt regenerálódott.

Azóta már elég 2 naponta 1x arcot mosni vele.

2011. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon pattanásos és mitesszeres volt az arcom és most megtaláltam a csodaszert! Kecsketejes szív alakú szappan a nevét sajnos nem tudom :S én Tihanyban vettem nem volt olcsó de már szinte minden drogériás és házi pakolást és szappant kipróbáltam és ez egy csoda :) és a szappanok közül is a rozmaringos :D
2011. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!