Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilálási módszert...

Milyen epilálási módszert ajánlotok? Megéri epilátort vennem?

Figyelt kérdés
Borotvátol kipattogzik a böröm,krémet se nagyon birja,na meg hamar visszanő,gyantát nem szeretem.
2010. ápr. 10. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én epilátoroztam évekig, aztán átszoktam a gyantára, sokkal jobb, gyorsabb, kevésbé fáj.

De ha nem szereted próbáld ki.

2010. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pont most tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban: másoknak is ennyire fáj az epilálás(mint nekem)?

hát hallod én végig szenvedtem, és csak egyik lábam sikerült megcsinálnom, de egy kicsi rész (ami fájdalmasabb terület) kimaradt... holnap folytatom :D

2010. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor már én sem tudom mit tegyek
2010. ápr. 10. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Epilátor. Nekem megérte megvenni a gépet. Kb kéthetente használom, simán elmegyek nyaralni nélküle mert nincs rá szükség olyan gyakran. több éve megvan, semmi baja. Braun vagy milyen márka. Környezetbarátabb mint az eldobható műanyag borotva, és nincs vele annyi vacakolás, nem tudod megvágni magad, és a borosta is sokkal puhább.


Krémet én csak az első időkben használtam, de aztán rá kellett jönnöm, hogy nagyon drága a diákpénztárcának, ráadásul képzelem milyen anyagok lehetnek benne ha kihullik tőle a szőr...


A gyantától megbolondulok mert mindnenem ragad tőle és leszedi a felső hámréteget is. Ugyan olajos krémmel le lehet szedni, de valahogy mindig jut a ruhámra, türülközőre vagy a fürdőszoba valamely pontjára is....

2010. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!