Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthajról vélemények? !

Póthajról vélemények? !

Figyelt kérdés
Nagyon szereték póthajat, 17éves lány vagyok,és kérdeztegettem már róla,h pl kihullik az eredeti hajam? ez pl igaz?? és nagyon drága lenne ha csináltatnék? és h zajlik a póthaj felrakása?
2009. ápr. 1. 14:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Magyarorszagon egyebkent is nagyon dragan adjak a hajat, van,h tizszer annyiert,mint amennyiert beszerzik. En kulfondon elek es az egyik legjobb minosegu europai hajat(festetlen, szaliranyos,110g, 45cm) potom penzert lehet venni ( ahhoz kepest,h otthon mennyiert adjak ).

Egyebkent egy csomo esetben az indai hajat europaikent adjak el.

2009. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 2 éve a majdnem derékig érő hajamat levágta a fodrász vállig érőre, mert elbénázta. Azt hittem ideggörcsöt kapok mikor megláttam.. persze bőgtem is vagy 2 hétig és mindenáron póthajat akartam. Szerencsére (!) még nem volt rá annyi pénzem, hogy kivitelezzem és most hátközépig érő egészséges dús hajam van! Hálát adok az égnek, hogy nem rakattam fel és kibírtam ezt a 2 évet ami viszonylag gyorsan el is telt. Lehet ha akkor feltetem már rengeteget ráköltöttem volna és az eredeti hajamnak is a töredéke maradt volna meg! Szomszédomnak ki is hullott a haja... Szóval az én véleményem az, hogy inkább ápold és várd amíg megnő.( Mennyivel jobb érzés úgy villogni, hogy igen ez a saját egészséges szép hajam és büszke vagyok rá) Vígasztaljon addig az, hogy most úgyis a rövidebb haj lesz a menő:)
2009. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ránézésre izgató, fogásra lohasztó... sajnos nem jó beledúrni
2009. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy miért olvasok mindenhol rosszakat az ázsiai hajról...Én 6 ezer ft-ért vettem egy lánytól 42 cm 4 sor használt fekete ázsiai hajat és szép,fényes,mosás után is az marad,és könnyen kezelhető,nem kócolódik.Sok helyen írják a neten,hogy az ázsiai haj alkalmatlan tartós hajhosszabbításra és csak 2-3 hét az élettartama,meg hajmosás után szar lesz,de hálisten úgy tűnik,hogy ez nem mindegyik ázsiai hajra igaz. Azért vettem ázsiai hajat,mert erősebb a saját hajam szerkezete,mint egy tipikus vékony szálú európai hajnak meg hát árban se mindegy.Ráadásul egyenes,még vasalni sem kell. Már egy ideje fenn van és semmi gond nincs vele. A varrást profi hajhosszabbító csinálta meg aki 1500 ft/sor-ért varr,de nagyon igényes munka és teljesen észrevehetetlen hogy nem a saját hajam. Tehát nekem 12 ezerből lett egy igényes hajhosszabbításom jó minőségű hajjal együtt.Nem kellett csillagászati összeget áldoznom erre,mint amilyeneket sok hajhosszabbító szalonban,fodrászatokban kell fizetni.
2010. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hozzáfűznék,hogy a hajfelvarrás egyáltalán nem árt a saját hajnak,sőt teljesen kényelmes.Nekem az első nap volt kényelmetlen,húzta a saját hajam,de másnapra már meg se éreztem.Már nem tudnék póthaj nélkül élni.:)Nagyon hozzámnőtt:) Amúgy én azért rakattam fel,mert a saját hajam sajna sose nőtt meg vállig érőnél hosszabbra,hiába növesztettem.Biztos közrejátszott a hajvasalás,festés,de vasali muszéj mert utálom az idétlen hullámos hajam.Szóval mindig is hátközépig érő szép hajkoronára vágytam és meglett kevés pénzből:) Simán meg tudom oldani,hogy a saját hajam vasalom,a pótot nem,de hát azt nem is kell,mert természetesen egyenes,ezért jó az ázsiai haj.:) Ja és hagyom magától megszáradni,kímélem a hőtől.Így szép marad.Hajpakolást és kristályszérumot szoktam rátenni.
2010. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
és akkor nem lesz baja ha nem varratom fel csak ilyen csattokkal? és lesz valami baja a póthajnak?
2010. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!