Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőtt már valakinek vissza a...

Nőtt már valakinek vissza a haja, miután elveszítette az összeset alopecia miatt? Gyógymód nincs.

Figyelt kérdés
Már 4 éve élek haj nélkül és minden szőrzet nélkül. Tudom, nincsenek ekkora csodák, de valahol mégis reménykedem...hogy újra lehet...
2011. júl. 22. 00:36
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Szeret, csak félek, hogy majd undorodni fog tőlem...így hogy legyek nőies? sehogy...
2011. júl. 22. 01:24
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, még sosem látott kopaszon? Nézd, nem vagy könnyű helyzetben, de nekem volt egy évfolyam társam gimiben neki sem volt haja-lány- nem tudom h neki mi volt a betegsége, lehet h ez lehet h más, nem is hordott parókát egyáltalán, soha, nem volt kopasz, ilyen pihe szerű izék voltak a fején, de imádták mindig a fiúk, mert volt önbizalma, és vagány volt, és elfogadta magát. Tudod, ha a szorongás jön le belőled, akkor az emberek nem fogják természetesnek tartani. Pl ha te természetesen veszed akkor mások is inkább fogják természetesen kezelni. Érted mit akarok mondani?

Szóval szerintem ne szégyelld a barátod előtt, mert akkor azt erősíted benne, h ez egy rossz dolog. Pedig ez nem rossz, csak egy állapot, nincs mit szégyellned benne. Próbáld meg magadban ezt tudatosítani.

2011. júl. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz, és sokat vaciláltam azon, hogy ha még nem is járkálok kopaszon, de legalább a barátaimat beavatom..de nem merek...A barátom még nem látott úgy, együttalváskor is hordom, éppen ezért ritkán alszunk egymásnál.Ő sosem hozza fel a témát, de ha valahogy erre terelődik a szó, azt mondja, hogy őt nem érdekli és nem is fogja,nem ezért szeeret vagy nem szeret..de mégis félek, és rossz
2011. júl. 22. 01:39
 14/34 anonim ***** válasza:
Nem szeretnéd megmutatni? Tényleg kíváncsi vagyok rá(d).
2011. júl. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Hát szerintem először a legjobb barátnődnek mutasd meg kopaszon a fejed, és utána kérd, h mondjon őszinte kritikát, ha ő jól fogadja, biztos a barátod is. Sőt amúgy lehet h az ilyesmit a ffiak jobban fogadják, ők kevésbbé adnak a külsőre mint a nők.
2011. júl. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Szegény,sajnállak légy erős!


esetleg hajbeültetés? Korda Gyurinak is csináltak...vagy az sem megoldás?nem nőne? ha legalább 3-4 centit nőne lehetne póthajad az már "majdnem" eredeti :S:S:S

2011. júl. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nincs bennem annyi mersz, hogy megmutassam magam:) :S Sajnálom.

Tudom, hiába:de még reménykedem..

2011. júl. 22. 01:51
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán majd egyszer, ha már kész leszel rá, addig hord a parókádat, de mindenképp emelt fővel! ;)
2011. júl. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
voltam már plasztikai sebésznél, hajklinikán is, de nem lehet beültetni: saját hajat tenyésztik és később azt ültetik be. Mivel nekem 1 szál sincs, így esélytelen. A másik oka: mégha lehetne másét, akkor is rettentő nagy a felület: fájdalom, nem túl természetes hatás, és rettentő sok kitartás, na meg sok-sok millió lenne
2011. júl. 22. 01:54
 20/34 anonim ***** válasza:
Pedig én nem ismerlek, nem kéne tartanod attól, h esetleg ez miatt elfordulok tőled. Igazából a parókára lettem volna kíváncsi, ha kitakarod az arcod nekem úgy is jó. Bár biztos nagyon szép vagy még haj nélkül is.
2011. júl. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!