Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőtt már valakinek vissza a...

Nőtt már valakinek vissza a haja, miután elveszítette az összeset alopecia miatt? Gyógymód nincs.

Figyelt kérdés
Már 4 éve élek haj nélkül és minden szőrzet nélkül. Tudom, nincsenek ekkora csodák, de valahol mégis reménykedem...hogy újra lehet...
2011. júl. 22. 00:36
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, tényleg nem szeretném. Ebben a parókában az a "jó", hogy vágatlanul kapom: a fodrászom az arcomhoz igazítja és olyanra,amilyenre akarom. talán azért sem tűnik túl művinek
2011. júl. 22. 01:56
 22/34 anonim ***** válasza:
Rendben, nem erőltetem.
2011. júl. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy megérted
2011. júl. 22. 01:59
 24/34 anonim ***** válasza:

borzasztó lehet :(

de én a legjobb barátaimat beavatnám azért

én meg a másik véglet vagyok...iszonyat szőrös :/ a derekamon, hasamon, államon még az orromnál is epilálnom, meg gyantáznom kell.

pénzünk nincs végleges szőrtelenítésre, néha teljesen el vagyok keseredve, hogy miért nekem kell ezzel szenvednem, és miért van az, hogy más lányoknak még a vádlijukon is csak apró, szőke pihék vannak, nekem meg hatalmas fekete sörték a combomon is...

dehát, nem tudok mit csinálni :/

az vigasztal, hogy van nálam rosszabb is, pl. láttam a tv-ben azt a kis "farkaslányt".

próbálj talán abba kapaszkodni, hogy bár nincs hajad, egészséges vagy, és legalább nem kell szőrteleníteni :) és hogy a barátod így is elfogad. :)

2011. júl. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
én is nagyon sajnálom, de ha szeret hidd el hogy fog úgy is :) mesélnél magadról? 17 éves korodban hullott ki?
2011. júl. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

A "farkasgyerekes" műsort én is néztem anyukámmal nem régiben. Kisfiúk, lányok, kicsit idősebbek is szenvedtek tőle és lézerrel próbálták eltávolítani, de nem volt valami tartós. Anya azért nézette meg velem, hogy az még rosszabb lenne. Egyik barátnőm is eléggé "szőrös" alkat, még strandra sem szívesen jár emiatt. Úgy látom, mindenkinek megvan sajnos a problémája, kinek kisebb, kinek nagyobb, de van.. :(


Utolsó válaszolónak: már 15-6éves koromban jelentkeztek a tünetek, de mire 17 lettem, teljesen kihullott mind. Annyira megviselt, hogy suliba sem mentem, estin érettségiztem le.

2011. júl. 22. 10:01
 27/34 A kérdező kommentje:
Jártunk sok orvosnál, de egyikük sem bíztatott, mert nem sok eredményt ért e még az orvostudomáyn
2011. júl. 22. 10:02
 28/34 anonim ***** válasza:
Van két távoli ismerősöm, akiknek vmi betegség után kihullott a hajuk(nem tudom hogy olyan betegség e mint a tied) de mindkettőjüknek visszanőtt egy idő után. Szerintem amúgy ne emészd magad ezen, ez csak haj. Érezd jól magad, mert aki szeret az mindenhogyan szeret :)
2011. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
Szia, nem tudom olvasod e még itt a válaszokat , én is parókát hordok sajnos , sorstárs vagyok. Nekem először 7 évesen hullott ki az összes hajam, szőröm , aztán szteroidok hatására visszanőtt meg meghíztam ... és ahogy abbahagytam kihullott ismét. Aztán később fogamzásgátlót szedtem az egy kicsit segített , nem kellett hordanom semmit volt egy kis hajam , olyan kis pihés érdekes amilyet itt valaki említett is már előttem. Pár éve viszont ismét elkezdett hullani foltosan , először kendőztem, de 4 éve parókát hordok . Belenyugodni soha nem lehet csak együttélni ezzel, aki azt mondja, hogy ezt el lehet fogadni annak soha nem volt ilyen problémája és soha ne is legyen főleg ne nőként !Nekem van párom , és 2 kislányom is , a párom hajjal ismert még meg de így is szeret ,de nem is ezzel van a gond , hanem azzal, hogy aki parókában néz rám vissza a tükörből az sosem vagyok igazán én... ezzel nem elkeseríteni akartalak, hanem csak leírni én mit érzek, lehet Te is hasonlóan ...
2011. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Gringabringa válasza:
Hát te nagyon el vagy tévedve! Androgén alopécia, diagnosztizált betegség, létezik, minden nőgyógyász ismeri, van rá gyógymód! Az más kérdés, hogy életed végéig minden nap kezelned kell....
2012. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!