Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőtt már valakinek vissza a...

Nőtt már valakinek vissza a haja, miután elveszítette az összeset alopecia miatt? Gyógymód nincs.

Figyelt kérdés
Már 4 éve élek haj nélkül és minden szőrzet nélkül. Tudom, nincsenek ekkora csodák, de valahol mégis reménykedem...hogy újra lehet...
2011. júl. 22. 00:36
1 2 3 4
 31/34 Gringabringa válasza:
Egyébként használ.Nekem kb 12 éve van ez a betegség és pár hónapja kezeljük de látványos.
2012. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Szia!


Érdekelne a történeted. Pontosan tudjátok, hogy mitől hullott ki az összes hajad?

Voltál vele orvosnál?

Budapesten van egy klinika, ahol végeznek biopsiát, hogy megállapítsák a betegséget és kezeljék.

Válaszodat várom!

Üdv

2012. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Ha még aktuális a dolog, leírom. Én is ebben szenvedek. Szegeden a Bőrklinikán létezik alopecia ambulancia. Ott felajánlottak egy kezelést ecsetelő oldattal, ami többeken segített. Én ezután kezdem majd el. Itt is lehet próbálkozni. Én nagyon reménykedem.
2015. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Na?:oSikerült?

Amúgy "HeyThereImShannon" is ebben szenved, neki már viszonylag hosszú haja van:)

2016. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!