Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » VV Évának természetes vagy...

VV Évának természetes vagy auerolt haja van? Van ennek a "típusú" dauernek valami száma, vagy nagysága vagy mérete (mármint a hullámra gondolok)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 20:13
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!!!! +++
2011. júl. 29. 00:05
 12/35 anonim ***** válasza:

Mi van ????


19.38-as :

1. nekem a headlines is benne marad a hajamban 4-5 hónapig, a dauer meg végképp (amikor még azt csináltattam).

2. a lakókhoz jártak be fodrászok, műkörmösök és voltak fodrászatban-kozmetikában is kint (bár az még az elején volt, nem kellett hajat csináltatni Évának.)

3. akkor szerinted Éva haja miért is néz ki tök másképp régi fotókon ?

4. ha ránézel a hajára, neked az jut eszedbe, hogy fú de természetes hatású ?!

2011. júl. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
59%

Ne Kötöszködj Már Utolsó!!!!!!!!

Évát mindig is a haja miatt csesztették a villában, egyszer mondta is, hogy Ő nem tehet róla, ezt kapta, evvel kell élnie. Egyszer kivasalták a haját, estére mintha nem is csináltak volna semmit a hajával...Egyébként meg minek vittakozol, ha nem is nézted a VV-t.-.-

2011. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miről beszélsz, egyrészt néztem a VV-t, másrészt nem kötözködtem, harmadrészt súlyos tévedés, amit írsz.

Az, hogy Éva őszintén nyilatkozik -e a haja eredetiségéről, az nem az én dolgom, női hiúság kérdése. Egyébként nem vagyok biztos benne, hogy tényleg iylet mnondott volna.

2011. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Senki nem kötözködött, csak a 8.08-as ostoba okoskodó p_r_szt..
2011. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Inkább azt magyarázd meg te nagyon értelmes, hogy akkor miért nézett ki a haja tök máshogy az érettségitablóján ???????????????á


Nézz már rá a hajára ....


És igen, voltak bent fodrászok, kozmetikusok, meg is csinálták a haját. Ne okoskodj ha pont te nem nézted..

2011. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

"Egyszer kivasalták a haját, estére mintha nem is csináltak volna semmit a hajával...Egyébként meg minek vittakozol, ha nem is nézted a VV-t."


Ez mekkora baromság ... Egy dauerolt haj is ugyanúgy visszaugrik a nap végére a vasalástól,te sz-rencsétlen.

2011. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
A jó b*dös k*rva any*tok a j* b*dös p*raszt, ti sze*encsétlen k*csög senkih*zi *llat p*raszt g*cigirnyók!!!Csak elmondtam a véleményem utolsó p*rasztok!!!! XDXDXDXDXDXDXDXD
2011. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Amúgy meg elmondanám,hogy attól még nézhetett ki máshogy a haj x évvel ezelőtt,mert olyan is van,hogy egy bizonyos idő után göndör lesz.Szóval nem kéne itt okoskodni meg szidni egymást!
2011. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
40%

Te hogy vagy 90%-os , ha ekkora ökörségeket mondasz, már ne haragudj...?!?!?!

Persze, hát hogyne lenne olyan, hogy pikkpakk begöndörödik meg kiegyenesedik egy kb. 20 éves lány haja... ÁÁÁÁÁ


Max egy kisgyereknél lehet ilyen, tudod ?

No comment.

2011. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!