Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » VV Évának természetes vagy...

VV Évának természetes vagy auerolt haja van? Van ennek a "típusú" dauernek valami száma, vagy nagysága vagy mérete (mármint a hullámra gondolok)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 20:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
No comment az én hajammal is ez történt mindenféle beavatkozás nélkül,nem véletlenül vagy 45%.
2011. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
40%

Na figyelj csak : ez a % jel nem az intelligenciát mutatja, örüljél, hogy te nem jársz pl. a Politika topikba ( ahol te is biztos 3 nap alatt lemennél 45 %-ra ), csak nyammogni a "Milyen cuki a felsőm ?" és hasonlóan intelligenCS témákban, drága szívem.


Ez tényleg egy orbitális baromság,amit írtál, és én mondjuk nem nagyon hiszem el, amit mondasz (legfeljebb annyit tudnék nagy nehezen elképzelni, hogy egy egyenes haj icipicit hullámos lett - de az is inkább a hajgumi napi használatától ), szóval nem kéne hazugságokkal érvelni ,hogy úgy tűnjön, neked van igazad. Persze ha igazat mondasz, akkor gazdag ember lehetsz, hisz világelsőként feltalálhattad a genetikai dauert, ami pikk-pakk berackázza a delikvens szögegyenes haját 20 éves korában. Hát persze..

Gondolkozzál már józan paraszti ésszel, hogy olyan haj, ami Évának van, nem fog csak úgy magától kialakulni.


Á, hagyjuk is. Értelmi színvonal az a béka feneke alatt..

ha tudatában lennél, mekkora butaságot mondtál, nem büszkélkednél a 90 %-oddal, amit a "Cukirózsaszín pulcsit vegyek-e ma fel?" típusú topikokban mindenki össze tudna gyűjteni.

2011. júl. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss,drága szivem,de nem én keztem el a,hogy lehetsz te 90%-os szöveget,mert én ennél külömb vagyok.Azt meg csak tudom,hogy mit írok és nem szoktam hazudozni.Azt meg csak ne mondd meg nekem ,hogy melyik cikkeket olvassam,mert ezt aztán végképp nem te fogod eldönteni.Hidd el nem szoktam leállni vitatkozni,de nem is fogok neked itt magyarázkodni.
2011. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
40%

Hát azért elég sokat "romlottál" tegnap óta, 3 %-ot.


Nincs olyan ember, akinek 18-20 évesen hirtelen racka haja lesz, de mondom, ha te feltaláltad a genetikai dauert, akkor szabadalmaztasd. gratulálok, nagyon okos vagy.

2011. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
40%
..és írj helyesen : "külöNb"
2011. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Hűha most aztán te lettél itt a nagy okos,de elhiszed,hogy nem érdekel.Legyen a tiéd az utolsó szó.
2011. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Hihi, ez jó. :) Azt mondod, legyen az Övé, de pont emiatt a Tied az utolsó.
2011. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Hát genetikai dauer ide-oda gyerekek felesleges veszekedni. A legjobb bnőmnek csak 11(!!) éves kora óta van göndör haja,az előtt egyenes volt.Persze nem egyik napról a másikra,elkezdett neki hullámosodni aztán nyár végére minden beavatokzás nélkül göndör.Én is így jártam,de nekem beállt a hullámosnál,10 éves koromig nyíl egyenes volt,aztán most vasalom,vagy nem mindig visszaugrik hullámosba..:) lehet mi vagyunk genetikailag félrekódolva?>DDDDD

love&peace *

2011. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Egyet értek kedves utolsó,én is ezt szerettem volna elmondani dehát..nem mindenki érti meg :)
2011. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

jaj, szabadalmaztassátok, komolyan.


-Korábban mondtam amúgy, hogy kisgyereknél szokott ilyen lenni,de akkor se full egyenesből full racka, más ne is haragudjatok..és nem is egy 20 éves lánynál.

-Ettől még Évának nem lesz természetes a rackahaja.


de ha " nem mindenki érti meg .."


:D

2011. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!