Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » VV Évának természetes vagy...

VV Évának természetes vagy auerolt haja van? Van ennek a "típusú" dauernek valami száma, vagy nagysága vagy mérete (mármint a hullámra gondolok)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 20:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

69%-os

te totálisan életképtelen vagy.

2011. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Legalább értelmes és megalapozott választ adott, nem ? :)


Én inkább azt utálom, ha vkinek gőze sincs a válaszról, de azért ír vmit és bölcselkedik.

2011. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

inkább ezen szörnyülködjél :

"A jó b*dös k*rva any*tok a j* b*dös p*raszt, ti sze*encsétlen k*csög senkih*zi *llat p*raszt g*cigirnyók!!!Csak elmondtam a véleményem utolsó p*rasztok!!!! XDXDXDXDXDXDXDXD"

2011. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
58%

Jaj ne veszekedjetek már:(

Amúgy egyszer a NekedValóban volt az apukája, aki azt nyilatkozta, hogy Éva haja természetes.

Akkor hazudott az apja, vagy mi?

2011. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Hiszitek. nem hiszitek, én olyan nyilatkozatot olvastam pár hónapja, amiben meg az volt, hogy nem természetes.


De egyáltalán nem néz ki természetesnek.


Amúgy lehet, igen, hogy sokan csesztették a haja miatt, és ezért mondta az apja.

2011. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!