Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véletlen belekaptam a kiálló...

Véletlen belekaptam a kiálló anyajegyembe, és most félig lejött, és nagyon vérzik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szám, és az orrom között, sötétbarna, kicsit meg vagyok ijedve!! Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. szept. 25. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!

ne aggódj nem lehet semmi baj, egy zsepit hagyj rajta egy kis ideig, vagy ragaszd le...én máskor borotvával csináltam ezt, és nehezen állt el, de aztán elállt:)

vagy mutisd meg vkinek, hátha jobban tudja, mit tegyél.

am ha teljesen meg akarsz nyugodni, akkor mutasd meg bőrgyógyinak, vagy ahol tudod szokták nézni az ilyeneket, és akkor legalább biztos válaszokat kaphatsz...

ne aggódj ezen:)

pusz

2011. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TijuMK ***** válasza:
100%

szia

nekem a macska karmolta ketté a karomon, másnap be is rohantam a bőrgyógyászhoz, megnézte de azt mondta hogy megmaradok, de ne piszkáljam amíg bevarosodik és szépen meggyógyul és utána ha nem úgy néz ki mint előtte akkor van probléma. De szerencsére ugyan olyan így megnyugodtam.

2011. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj, okéé, köszönöm! :) Meg vagyok nyugodva. :) Csak sokat hallottam erről a bőrrákról, meg hogy az anyajegy mennyi gondot okoz, meg ilyesmik... :D:) Köszönöm a válaszokat!! :)
2011. szept. 26. 00:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én kb 2 hónapja totál belekaptam, be is varasodott, aztán éjszaka szépen lekapartam azt is...már kezdtem örülni, hogy eltűnik az anyajegyem, mert heg nélkül meggyógyult...aztán ugyanúgy visszabarnult, szóval totál olyan, mint a kis incidens előtt. Nem lesz gond. Én is megijedtem, még most is figyelem, de nincsen rajta semmi különös.
2011. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ohh nekem hány anyajegyemet sikerült elvágni ugy h vérezzen...tehetségem van hozzá...semmi bajom..begyogyult és olyan lett mint volt:)

23L

2011. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nekem mostanra totál leesett, az egész :D hajajaj, anyámék ki fognak nyírni, mivel állítólag ez volt a 'védjegyem' :):D és mennyi idő után nőtt vissza nektek? Vagy gyógyult be szépen? :D
2011. szept. 26. 16:00
 7/11 anonim ***** válasza:
ez most komoly hogy leesett az anyajegyed?!
2011. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát mondjuk nekem nem esett le...csak vérzett...elvágtam...begyogyult...leesni nem esett le uh passz

23L

2011. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Uhh, okés :s igen, leesett...! De mintha már kezdene vissza-vissza növögetni, mert már ilyen kiálló nagyon világosbarna visszanőtt,de lehet aztán, hogy ez csak seb. Mindenestre nem piszkálom, és aloe verával kenem, ha az jó (igazi növényből). :) Köszönök mindent ! :D:)
2011. szept. 27. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:
de az nem jó hogy leesett az anyajegyed... menj bőrgyógyászhoz! :D
2011. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!