Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet abból bajom ha belekapta...

Lehet abból bajom ha belekaptam az anyajegyembe borotvával?

Figyelt kérdés

Az arcomon van egy kis anyajegy, ebből ugye (tudom hogy undorító, de ez az élet rendje) nől a szőr, én mindig szemöldökcsipesszel ki szoktam szedni, bár rengetegen mondják, hogy ne mert elrákosodhat, meg hasonlók, inkább borotváljam..mind1, ezzel nem foglalkoztam.

Viszont tegnap borotválkoztam, és egy kicsit véletlenül belekaptam, és most ha hozzáérek, olyan mintha pl a karom véraláfutásos lenne és hozzáérnék. Ráadásul picit piros is.


Lehet ebből valami, vagy szarjak rá, majd elmúlik?! Esetleg kenjem be valamivel?


2010. jan. 31. 19:09
 1/6 anonim válasza:
82%
baj, mert elfertőződhet, és utána elrákosodhat.menj el bőrgyógyászhoz
2010. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyből fertőtlenítettem..
2010. jan. 31. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:

szia:)

én is volt már hogy belekaptam a lábamon...vérzett is rendesen:S begyógyult aztán...viszont ha véraláfutásos, akkor nagyon figyelj oda rá, vagy menj egy bőrgyógyászhoz, lehet ír rá valami kenőcsöt, na és legalább megnyugodsz, hogy látta szakember:)

érdemes nézegetned, hogy nem-e látsz elváltozást rajta később, mind színileg, mind formailag...ha bármi változás van rajta, irány a bőrgyógyász...

amit most tehetsz, hogy lefertőtleníted, ez is jó lehet neki:)

amúgy szerintem úgy sem lesz semmi bajod, ne aggódj, csak néha nézd meg, ennyí:)

no para:)

19/l

2010. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! : )
2010. jan. 31. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális!!!

Már régen le kellett volna vetetned, amikor elkezdtél borotválkozni! Én azt hittem, hogy ez egy fiúnak alap:O Elmész bőrgyógyászhoz és ott helyben leveszi és mehetsz is haza. Ennyi. És esztétikai gondod se lesz utána miatta, egészségügyi meg végképp nem. Nagyon veszélyes, amit csinálsz, simán kaphatsz bőrrákot és ezt nem ijesztegetésből modnom.

2010. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából ezt nem értem.. "egy fiúnak alap" Le van írva a Cosmo-ba, hogy egy pasinak nem lehet anyajegye? :)

Esztétikailag semmi gond vele, nem 9x9cm terjedelmű, egész pici. Eddig nem zavart, most is egész véletlen kaptam bele. Amúgy már szép, nincs vele semmi, csak hirtelen beparáltam.

Majd leszedetem, ha lesz időm rá.

Köszi a válaszod egyébként.. : )

2010. febr. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!