Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elvesztettem egy fogadást,...

Elvesztettem egy fogadást, lapockáig érő eredeti barna hajamat le kell vágatnom egycentisre egy héten belül, nincs visszaút. Választhatok vagy befestetem élénkvörösre, vagy hidrogénszőke lesz. Melyiket válasszam? 23/L vagyok.

Figyelt kérdés

Melyiket éri meg jobban, ha szeretném visszaállítani majd az eredeti hajszínemet? Mennyi idő alatt nő meg kb. ugyanekkorára a haj?

Nem volt még vállig érőnél rövidebb hajam, hogy fog történni a vágás? Utána fogja festeni/szőkíteni a fodrász?


2011. okt. 3. 17:49
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Csak magamra vethetek, nagyon nagy volt az arcom, a hyír pedig terjed, már a koleszban is tudják. Népszavazást akarnak szervezni a színre..
2011. okt. 3. 23:58
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, de te ennyire engeded, hogy a köznevetség tárgya legyél??? Akkor meg is érdemled! Még hogy népszavazást írnak ki a színére... Én közéjük rohannék, hogy hagyjatok békén kis ....., sikítva szanaszét szaladnának.
2011. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel attól menőbb, ha megteszed, hanem te leszel a suli bohóca, akivel MINDENT meg lehet csinálni, mert annyira be van szarva a közvéleménytől.


Sokkal értelmesebb tett, ha valami frappáns mondattal elütöd a dolgot, és NEM teszed meg.


Én tudod, mit tennék? Átszerkesztenék egy képet ami rólam készült, rövid és hidrogénszőke hajasra (még painttel is meg lehet csinálni), kinyomtatnám, és kis keretben odaadnám annak, akivel fogadtam :) Ez poénos, és mégsem kell megaláznod magad száz ember előtt.

2011. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
vehetsz parókát is :D
2011. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, nehogy már tényleg levágasd!!! Azzal lennél csak igazán közröhej! Kapják be, ha kibeszélnek miatta, de ez a te hajad, és hosszú hónapokig, esetleg évekig szívnál MÁSOK miatt??!!!
2011. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan, ha levágatod, utána fognak csak igazán röhögni rajtad, hogy képes voltál megtenni. Nyilván ha lemondod, akkor egy darabig durci lesz, de ez még mindig jobb, mint közröhej tárgyának lenni.
2011. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de irtó buta vagy, ha egy ilyen fogadás miatt levágatod a hajad és még be is fested...
2011. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
mi lett a hajaddal?
2011. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a hajaddal?
2012. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
100%
Mi lett? :D
2012. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!