Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elvesztettem egy fogadást,...

Elvesztettem egy fogadást, lapockáig érő eredeti barna hajamat le kell vágatnom egycentisre egy héten belül, nincs visszaút. Választhatok vagy befestetem élénkvörösre, vagy hidrogénszőke lesz. Melyiket válasszam? 23/L vagyok.

Figyelt kérdés

Melyiket éri meg jobban, ha szeretném visszaállítani majd az eredeti hajszínemet? Mennyi idő alatt nő meg kb. ugyanekkorára a haj?

Nem volt még vállig érőnél rövidebb hajam, hogy fog történni a vágás? Utána fogja festeni/szőkíteni a fodrász?


2011. okt. 3. 17:49
1 2 3
 21/28 Rat Poison ***** válasza:
Na, mesélj.:D
2012. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
91%
szerintem elköltözött és nevet változtatott.. x)
2012. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
53%

előző vagyok;


most ezért nem kell lepontozni, mivel nem jött válasz tőle, poénból írtam o.O jesszus...

2012. nov. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Tanácsot kérve ezt írtad kérdésként: "Elvesztettem egy fogadást, lapockáig érő eredeti barna hajamat le kell vágatnom egycentisre egy héten belül, nincs visszaút. Választhatok vagy befestetem élénkvörösre, vagy hidrogénszőke lesz. Melyiket válasszam? 23/L vagyok."


Jó tanács: Ne válaszd egyiket sem, csak hülyére akarnak venni téged! Ne hagyd magad!!!

Fogadj vele abban, hogy ellent mersz mondani neki, és aki elveszíti a fogadást, az fizessen a másiknak 10000 Ft.-ot! ;-)

Eredmény: Te nem fogod levágatni a hajadat, és a tetejébe nyersz 10000 Ft.-ot! :-) Ha ő ilyen pofátlan volt, legyél te is az!!! ;-)

2017. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Tanácsot kérve ezt írtad kérdésként: "Elvesztettem egy fogadást, lapockáig érő eredeti barna hajamat le kell vágatnom egycentisre egy héten belül, nincs visszaút. Választhatok vagy befestetem élénkvörösre, vagy hidrogénszőke lesz. Melyiket válasszam? 23/L vagyok."


Jó tanács: Ne válaszd egyiket sem, csak hülyére akarnak venni téged! Ne hagyd magad!!!

Fogadj vele abban, hogy ellent mersz mondani neki, vagyis ha három napon belül nem vágatod kopaszra a hajadat, és aki elveszíti a fogadást, az fizessen a másiknak 10000 Ft.-ot, és nyilvánosan kérjen tőled bocsánatot, mivel nem fair dolgot kívánt egy szép nőtől, aki a frizuráját nagyon félti!!! Mivel te sem három napig, sem azután (a három nap letelte után meg már fogadáson kívül lesz ez az egész dolog...) nem nyúlsz a hajadhoz, ő elveszíti a fogadást, és egyben még közröhej tárgya is lesz, mert egyfelől ő jön neked 10000 Ft.-tal, és másfelől neki a tetejébe bocsánatot is kell kérnie tőled! ;-)

Eredmény: Te nem fogod levágatni a hajadat, és a tetejébe nyersz 10000 Ft.-ot!*** -->


PLUSZ TIPP:>> *** --> ÉS MÉG MEGTOLDHATOD AZ ÚJ FOGADÁST AZZAL, HOGY A 10000 Ft. KIFIZETÉSÉVEL NEM ELÉGSZEL MEG, HANEM MÉG MONDJA AZT NYILVÁNOSAN A TÖBBIEK ELŐTT NEKED:"Tessék: ez a 10000 Ft. tőlem - (értsd: őtőle) - a te ajándékod, amit egy tetszésed szerinti gyönyörű vonzó női frizura elkészíttetésére költhetsz!" ---> Ezzel nyersz tízezer forintot, a hajad megmarad, sőt még ki is csinosíttathatod belőle a frizurádat a kedved szerint! ;-) ;-) Ezzel az lesz a suliban a közröhej tárgya, aki ilyen szemét módon ki akart tolni veled, mert frappánsan visszájára fordítottad a dolgot! -- Ezzel megmarad a frizurád, +lesz 10000 Ft.-od, +bocsánatot kér, +még egy hódító frizurára is futja neked a 10000 Ft.-ból! :-) Próbáld csak ki, tuti hogy bejön és te jársz vele jól! ;-) ;-) ;-) ;-)


Ha ő ilyen pofátlan volt, legyél te is az!!! ;-)

2017. máj. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2017. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Mi lett?

Eltelt 11,5 év…

Most már az sem számít, hogy megtetted-e vagy sem. :D

2023. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Most már 35 éves. Az is lehet, hogy a gyerekeinek meséli, hogy milyen fasza volt rövid vörös hajjal az élet. :D
2023. máj. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!