Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör haj tartósan?! Reggelre...

Göndör haj tartósan?! Reggelre sose marad göndör.

Figyelt kérdés

Alapból göndör hajam van (elég durván göndör, nagy loknik vannak benne). De az a baj, hogy minden reggel be kell vizeznem és szárítanom. Mivel jönnek a hidegek, így most már ezt be szeretném fejezni.. De ha nem nedvesítem be és szárítom meg, akkor nagyon hülyén áll, szinte "kifekszem" a göndörséget és a hullámosságot. (Amúgy szoktam rá rakni egy kis göndörítő habot is, a tartása miatt.)

Valami jó megoldás erre a problémára? Esetleg hajlakk?

Előre is köszi :)


2011. okt. 9. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Istenem nekem is ugyan ez a problémám! Általában reggel vizes fésűvel átfésülöm, diffúzoros hajszárítóval megszárítom és teszek rá wax-ot.
2011. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is diffúzoros hajszárítóval szárítom :)
2011. okt. 9. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
én reggel megmosom vagy legalábbis bevizezem.Nekem csak így lesz szép.nagyon el lehet aludni a göndör hajat :((
2012. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!