Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell csinálni az olyan...

Mit kell csinálni az olyan pattanásokkal, amikből keményebb cucc jön ki? (Mamám azt mondja rá hogy azok 'grízek')

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azok nem grízek. A gríz a szem környékén jelenhet meg és nagyon apró kis tömör pöttyök vagy pontok.

Az amit te írtál egy jól megérett pattanás. Ne nyomd ki, mert utána esetleg heg is maradhat, bár tudom, hogy nem esztétikus, szép látvány.

Pl.ajánlom az Ilcsi kozmetikumokat pattanásos bőrre, Kiváló termékek. De ha nincs neked ilyen használj bármilyen pattanásra való kozmetikumokat és fertőtlenítsd. Így hamarabb eltűnik ha kezeled.

De még van egy nagyon jó házi arcpakolás pattanásra. Élesztőpakolás.

Az élesztőt egy kis meleg tejjel össze kell keverni, de ne legyen nagyon híg, majd fel kell vinni az arcra és miután megszáradt le lehet mosni akár vízzel, de tejjel is vagy ledörzsölni.

2009. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom, hogy "griznek" hívjuk őket. Én szoktam nyomkodni magam, az ilyeneket egy steril tűvel (kozmetikustól kaptam) meg szoktam szúrni kicsit, és úgy már ki lehet nyomni.

De ha nem vagy gyakorlott az ilyesmiben, akkor inkább nem javaslom, mert csak rosszabb lesz, ha nem jó a technikád. Ezesetben bízd kozmetikusra!

2009. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!