Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen cipőből jobb...

Hol lehet ilyen cipőből jobb minőségűt kapni? Azt tudom, hogy a teszkóban is, de az nagyon rossz minőségű.

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenre gondoltam, csak nem ilyen extrásra, hanem sima egyszínű halványrózsaszín kellene, és ha lehet, kicsit strapabíróbb, mivel szeretnék majd rá varrni gombokat meg ilyesmiket, szóval jó lenne, ha nem esne szét 2 hónap alatt...


2011. márc. 27. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
New yorker,Bershka,H&M [:
2011. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:O ez nagyon jól nééz ki!!
2011. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kétlem, hogy ezek a ruhaboltban árult cipők jó minőségűek... legalábbis nekem nem tűnnek annak, nem tudom, én elég könnyen ki tudok járni egy cipőt a 42-es lábammal és a hetven kilómmal csak azért mondom : D valami tapasztalat ezekkel a cipőkkel kapcsolatban?
2011. márc. 27. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:
mango
2011. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Ne haragudj,de szted én honnan tudtam volna h neked hányas a lábad?:"D

Én ott láttam ilyen cipőket és ennyi.Am akárhol veszed,ezek a cipők sem tartanak 5 évig.[:

2011. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem haragszom.
2011. márc. 28. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:
ezek a cipők valóban nem tartanak sokáig még ha a legmárkásabbat veszed meg akkor sem sajnos :( én kanadában vettem a nyáron egy lilát és egy vajszínűt, de elrepedt mindegyiknek a talpa, a nővérem is vett ilyen cipőt fehérben, az puma volt és neki is tönkrement :( de én is keresek még ilyen cipőket mert nagyon tetszenek... én is láttam a tescoban...meg a deichmanban (vagy humanic nem emlékszem) de azok valóban nem a legjobbak, szerintem mango,zara, meg nem tudom Budapesten biztos van nagyon sok ilyen üzlet,azokat sajnos nem ismerem :(
2011. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


ez is teszkós de szerintem ez nagyon szép :)

2011. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

megint én vagyok :D

a Keds márkára keress rá, neki van egy csomó ilyen cipője :)

2011. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a Tamarisban láttam hasonlót, 15 ezer körül.
2011. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!