Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám a hajamat (extra)...

Hogy tudnám a hajamat (extra) egyenessé tenni?

Figyelt kérdés

nagyon göndör hajam van és az nagyon nem tetszik

reggelente ki is vasalom és általába be is hajlakkozom de nem nagyon

de mire már suliba megyek már kezd göndörödni, a nap végére meg már újra göndör(bár nem annyira mint hajszárítás után)

mit tehetnék ez ellen?


2011. dec. 11. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szárításkor nagy körkefével húzd ki egyenesre.
2011. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nivea straight & easy, és kerámia lapos hajvasaló használatát ajánlom, nekem is nagyon göndör volt, de terhesség után teljesen megvállalod:) Ha előbb nem, akkor majd változik kicsit:)Addig próbáld ki amit írtam, nekem sokat segített :)
2011. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pára miatt mindig vissza fog ugrani, vagy hullámossá válik. Nekem is ilyen a hajam, hiába vasalom ki kora téltől tavaszig, tök felesleges, mert visszakunkorodik. Ha engem kérdezel szerintem nincs annál 'igénytelenebb' kinézet, mint amikor valakinek az arca körül visszahullámosodik, meg göndörödik a haja, máshol meg szögegyenes..
2011. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!