Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szedjem magam rendbe?...

Hogy szedjem magam rendbe? Olyan "lapos"nak érzem magam.

Figyelt kérdés

Szóval, kissé rossz a hangulatom, és tudom, hogy azért is, mert most itthon vagyok (nincs munkám sajna), és úgy elhagytam magam. Alapvetően szép vagyok (mármint most nem beképzeltségből), tehát azon e téren elégedett vagyok, hogy mit hozott ki a természet. hanem úgy igazán rám férne egy kis láb és kézáztatás, hajpakolás, szóval úgy szépítkeznem kéne.


Hogy álljak neki, mit tegyek? Borzasztóan érzem magam.


2012. jan. 10. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Kapcsold be a kedvenc zenéd!

Aztán közbe szedd elő a gyantapatront v az epilátort!Fesd ki a körmeidet,lábkörmeidet.Utána ugorj be egy forró kád vízbe,tegyél bele habfürdőt,rakj magadra hajpakolást,mosd meg a hajad.

Utána egy kis smink,hajszárítás és olvasgass.Ha jobban vagy nézz állásokat:)

2012. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
jó ötlet, Én is kipróbálom. sajna Nekem sincs munkám:(
2012. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1.! nagyon sokat segítettél, meg is csináltam ezeket.


Kedves 2. ! Együtt érzek veled...

2012. jan. 12. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!