Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a lépések az első szolizás...

Mik a lépések az első szolizásnál?

Figyelt kérdés
Miután bementünk a kabinba, leöltöztünk azután kell bekenni magunkat a szolis krémmel? De azt olvastam, h 2 perc van leöltözni, és én annyi idő alatt nem tudnék leöltözni meg be is kenni magam. Magamnak állítom be az időtartamot? Köszönöm a válaszokat előre is!
2012. febr. 23. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, az időtartamokat a pultban állítják be neked, és úgy fizetsz hogy előre mondod mennyit szeretnél menni.

Amugy nem kötelező bekenned magad, csak ha szeretnéd..:)

2012. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kisóóóó válasza:
Jézusom xd Nem muszáj bekenni magad. Krém nélkül is lehet szépen barnulni. Meg am van szolizás utáni krém ;)Amúgy nem értelek nagyon ez mi? "Magamnak állítom be az időtartamot? " Ugye mikor belépsz egy ilyen helyre akkor mondod hogy hány percre szeretnél menni és kapsz zsetont. Nálunk így működik. :D bocs ha paraszt voltam :D
2012. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!