Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy szemölcsöm. Eltudom...

Van egy szemölcsöm. Eltudom távolítani vagy csak orvos tudja?

Figyelt kérdés
Van egy szemölcs a hónaljamon, nagyon zavar, mert nemtudom miatta rendesen szőrteleníteni. Mi lenne, ha egy szemöldökcsipesszel letépném? Vagy nem szabad ilyet, csak bőrgyógyász távolíthatja el?

2012. márc. 31. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nem kell ehhez bőrgyógász, nekem a csúklómon volt azt se tudtam mi az a szemölcs én késsel próbáltam lefűrészelni,kisebb sikerrel:) Gyógyszertárba menjél be ott adnak rá kenőcsőt,1-2 hét alatt el is tűnik. Fagyasztót nem ajánlom olyan rohadtul fájdalmas mint egy dongó csípés kb ha nem jobban és semmit nem használ! Kenőcs teljesen bevált nekem!
2012. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak orvos,ő dönti el azt is hogyan távolítható el biztonságosan.
2012. ápr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!