Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van e olyan BEVÁLT módszeretek...

Van e olyan BEVÁLT módszeretek ami elősegít abban, hogy a szoli még jobban befogja a bőrt, még látványosabb legyen?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
én csokiba jártam télen, fal fehér, érzékeny bőrrel, és általában kétszer 20 perc után barnultam olyan fél árnyalatot.. elkezdtem használni kis zacsics australian gold (hardcore black) mélybarnítót, első alkalom után (szintén 20 p) simán egy árnyalatnyit barnultam, másodjára már csak fél árnyalatnyit, aztán később már az sem ért semmit, ettől függetlenül neked lehet, hogy jó lenne: ) de valami egyéb, tényleg hatásos módszer engem is érdekelne!
2012. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) És olyat hol tudnék beszerezni?
2012. ápr. 6. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:

australian gold-ról hallottam jókat én is .

Én nekem különösebb módszerem nincs,hetente 3 szor járok szoliba 15 percekre.

2012. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 masni1 ***** válasza:
Ricinusmag-olaj.
2012. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyél répát előtte is és szoli után is!:))) tényleg!:)))
2012. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 KeMilan válasza:

A vitamin . Legegyszerűbb ha elrágcsálsz néhány jó minőségű répát. Próbálj valami termelőtől venni valami fasza piacon . Talán az látót napfényt valódi földben termet és nem vegyszerrel locsolták.

És ne fürgyé :) le közvetlen szoli után,mert még tágak a pólusaid. legalább 2-3 órát várni kell a zuhanyig.

Én nem kenném mindenféle barnító trágyával . Lehet attól hamarabb barnulsz,de gyorsabban kopik arrol nem is beszélve,hogy nem tehet túl jót a szervezetednek ha sok vegyszerrel kenegeted magad.

2012. ápr. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm különösen KeMilan nak!
2012. ápr. 12. 18:17
 8/9 lacatka válasza:

Bagarol ,krém az a tuti,csak az a macera vele ,hogy be kell mászni a grill sütőbe az + nehéz és a végén az ember halott lesz,közben pedig nagyon fáj.

Miért akar manapság mindenki néger lenni?

2012. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Directorx válasza:
"hogy a szoli még jobban befogja a bőrt".....gecc XD
2012. ápr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!