Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tarkóm tájékán foltban kihullo...

Tarkóm tájékán foltban kihullott a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint 6 éve 2 évente jelentkezik ez nálam. Voltam kivizsgáláson is és szokás szerint nem találtak semmit.Pajzsmirigy problámám is van, olvastam , hogy ez is okozhatja , de szedem a gyógyszert. Szóval nem értem az egészet. Az orvos most felírt nekem vas folsav tablettát, most azt szedtem de semmi változás. Mit tegyek? Ez nagyon kellemetlen számomra és begumizni sem lehet a hajam , mert nagyon látszik. Valami ötletetek van , hogy hogy lehetne eltüntetni? És kikezelni?
2009. júl. 1. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen csak a forever termékeket ajánlom neked.

A gyógyszert ne szedd tovább, azzal csak mérgezed magad.

Van egy nagyon jó termék, az aloe vera first 100% stabilizált alo verát és még vagy 15 féle gyógynövényt tartalmaz. Nagyon széleskörű a használata. Én mindenre használom,kitűnő elsősegély csomag, de leginkább a hajamat fújom vele.

Azóta kevésbé zsírosodik, gyorsabban nő a hajam és bizony dúsító hatása is van. Már kb 8 hónapja használom és nőnek ki az ici pici pehely hajszálak :)

A lényeg ha befújod ezzel én 100%-ig meg vagyok győződve rólla, hogy ez teljesen elmulasztaná, és ahol kihulott a hajad ott újra nőne.

Voltam egy csoporttalálkozón és ott egy sebész, aki korházban praktizál mutatott csúny égési sérüléses és egyéb képeket, amit a firstel és természetesen más készítmények gyönyőrűen rendbetették.

Ezze csak azt akarom mondani, hogy ami halottam erről a készítményről, a sok pozitív tapasztalatot és neem is csak pozitív véleményem van róll, én ezt ajánlom neked.

Melett sztem forever propolisz krémmel, ami tudjuk hogy fertőtlenít és elősegíti a gyógyulást azzal is be lehetne kenni.

Amit meg a doki felírt vas és folsdav tablettát, az és ez a saját véleményem semmit nem érnek, mert ezek mind szintetikusan/mesterségesen előállított ásványi anyagok, amit udje tudjuk, hogy a szervezet a műt soha nem ismeri fel.

Na szal továbbá ajánlom neked a forvere kids vitamintablettát, amibe hú pontosan nem tudom hány féle vitamin és ásványi anyagot tartalmaz.

Ezt kellene szedne.

Ez azért is másabb a gyógyszertárakban kapható vitamin készítményektől, hogy ezk nem mesterségesen lőpálított, hanem zöldségből és gyümölcsből kivont vitaminok, vagyis csak természetes.

Küldök leírást a firstről és a többi termékről

2009. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bocsi a gyógyszert a vas készítményre értettem. De ha neked pajszmirigy problémád van és szeded rá a gyógyszert és azt olvastad, hogy ez is okozhatja de te írtad, mégse múlik el, nos lehet a pajszmirigyproblémád miatt is, de tudod miértnem múlik el, annak ellenére, hogy szeded a gyógyszert? feltéve ha valóban a pajzsmirigy okozza neked ezt a problémát, mert a gyógyszerek csak a tüneteket nyomják el és nem kezelik.

Nálad azt kelenne kideríteni, mi okozza a pajszmirigy problémát és nem a tünete elnyomni, hanem az okot megkeresve meggyógyítani.

Ajánlom neked, olvasd el. Dr. Lenkei a cenzúrázatlan egészség című könyvét.

2009. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aloe first

Az egyik legsokoldalúbban alkalmazható termék. Természetes alapú, folyékony, permetezhető bőrápoló készítmény. Az Aloe Vera hatóanyagainak, a speciálisan válogatott 11 féle gyógynövény (körömvirág-, kakukkfű-, cickafarkkóró-, kamilla-, pitypang-, eukaliptusz-, golgotavirág-, zsálya-, gyömbér-, borrágófű-, szantálfa-kivonat) és a propolisz, továbbá az allantoin, a tocoferol (természetes E-vitamin), a poliszorbát-20, az imidazolidinikkarabamid, a metilpőarabén, a nátriumcitrát, a propiléngikol és a DI víz hatásának köszönhetően ideális elsősegélynyújtó szer.

Semleges pH-értékű és érzékeny bőrre is ideális. Ez a termék egy valóságos háziorvosként fogható fel és használható.

Alkalmazási terület:

• Vágások, horzsolások, zúzódások felületi kezelésére.

• Vérzés és fájdalomcsillapító hatása kiváló.

• Allergiás bőr (fürdés utáni viszketés, stb.), helyi bőrrendellenességek, kicserepesedések, pattanások, fekélyes sebek, kicserepesedés,pikkelysömör és övsömör kezelésére.

• Haj- és fejbőrápolásra.

• A nyálkahártya megbetegedései hatékonyan gyógyíthatóak. Torok-, garat-, szájüreg-, arcüreg- és fülgyulladás kezelésére is alkalmas.

• Égési sérülések elsősegélynyújtására. A sérülés után azonnal használva megakadályozza a felhólyagosodást. A sebészeten teljes körűen használható. (A Honvéd kórházban (az égési osztályon) már használják az orvosok.)

• Felhasználható a kozmetikában krémek felkenése előtt tisztításra és bőrápolásra.

• Az Aloe-és bőrápoló termékek használata előtt ajánlott! Előkészíti a bőrt, optimalizálj az egyéb termékek hatását



Aloe Propolis Cream

(propoliszos krém)

Egy különleges összetételű bőrápoló krém, amely méh-propoliszt, a méhkasban termelt természetes antibiotikumot, illetve nyugtató és gyulladás-csökkentő tulajdonságú gyógynövény kivonatokat (pl.: kamilla, fekete nadálytő) és A-, illetve E-vitamint is tartalmaz.

Alkalmazása:

• Antibiotikus, baktericid és csíraölő hatású

• Gyulladásos bőrfelületre (pattanások, rovarcsípések)

• Viszkető, égető fájdalom ellen

• Kelések, ekcéma, gombásodás, viszketés kezelésére

• Napégés enyhítésére

2009. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekel privátban elküldöm neked a doki nevét és leírom hol praktizál, és felkeresed. Ő az aki biztos vok benne meg tudna gyógyítani , mert nem csak ismeri, de dolgozik is ezzel a termékcsaláddal és bizti ő is elősször a firstet ajánlaná.
2009. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húú, nagyon szépen köszönöm! :) És hol lehet ezeket a termékeket beszerezni?
2009. júl. 1. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Dr. Deborah Wolfe írásai

Forever Kids-II. rész


Forever Kids/ Tartalmaz 120 db tablettát/


Ajánlott fogyasztás felnőttek és négy évnél idősebb gyermekek esetében napi 4 tabletta, és 2 tabletta 2-4 éves korig.

A Forever Kids növényi tápanyagának alapja a sárgarépa, a juhar szirup, a brokkoli, a káposzta kivonat, az alma pektin, az áfonya, a paradicsom és a citrusfélék bioflavonoidja.

A Forever Kids-en, amely az Egészségügyi Világszervezet irányvonalai szerint készült, a napi C, A, D, B1, B2, B5, B6-vitamin, nikotinsav, biotin, cink és réz szükséglet 100%-át tartalmazza, és ezen mennyiség 75%-át vagy többet az E-vitaminból és Folsavból, a B12-vitaminból, a kalciumból, magnéziumból és a mangánból.



Kids vitamin összetevői és jótékony hatásai:

A –vitamin (amelyet Béta-karotinból vonnak ki)

• Fontos antioxidáns, szabadgyök pusztító

• Elősegíti a növekedést, és a testszövetek regenerálását, a csontképződést, kedvező az egészséges bőr, haj, köröm számára.



B1-vitamin

• Fontos az idegrendszer helyes működéséhez

• Elengedhetetlen a szénhidrátok energiává alakításához

B2-vitamin

• Fontos a normális bőr-és vörösvértestek képződéséhez

• Fontos a vér energia leadásához

B5-vitamin (patoténsav)

• Fontos a normális növekedéshez és fehérjeszintézishez

• Hajnövekedést idéz elő


B6-vitamin

• Fontos az egészséges bőrnek

• Szükséges a megfelelő immunreakcióhoz

• Segíti a fehérje lebontásában, hogy a test energiaként tudja azt használni.

B12-vitamin

• Növeli a test energiáját az emésztés elősegítésével

C-vitamin

• Antioxidáns

• Elősegíti az egészséges bőrt, és sejtfejlődést

• Szükséges a megfelelő bőrképződéshez

• Erősíti az immunrendszert

D-vitamin

• Segíti a csonttömeg építését, és megakadályozza a csontvesztést

• Növeli a test kalcium-és magnézium felhasználását

• Fontos a test folyadékkörforgásának szabályozásában

E-vitamin

• Erős antioxidáns, védi a sejteket a szabadgyököktől

• Stimulálja az immunrendszert és a gyógyulást

• A normális növekedés és fejlődés kulcsa

Biotin

• Fontos a fehérjeszintézishez beleértve a köröm-és hajnövekedést

• Fontos szerepet játszik a zsír és szénhidrát metabolizmusban

Kalcium

• Szükséges az egészséges fogak és csontfejlődéshez

• Segíti a normál izomműködést

• Segíti az idegimpulzusok közvetítését

Réz

• Segíti a normális növekedést

• Más ásványokkal együttműködésben dolgozik a test védelmében

Folsav

• Segíti a DNS és RNS szintézisét és a sejtmásolódást

• Csökkenti a neuro-turbuláris születési rendellenességek előfordulását


Magnézium

• Segíti a kalcium beépítését a csont -és fogképződésben

• Fontos a normális emésztéshez

• Szükséges az idegi impulzusok és az izom összehúzódások enyhítésében

Mangán

• Elősegíti a normális testi növekedést

• Szerepe van az erős csontozat kialakulásában


Nikotinsav

• Jelentős szerepe van a metabolizmus során való energia leadásban

• Szükséges a normális idegrendszeri működéshez

Cink

• Segíti a normális növekedést

• Segíti a gyógyulást

• Véd a szabadgyököktől

• Erősíti az immunfunkciót


Ajánlható:


 Gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt

 Vitaminhiányban szenvedőnek

 Télen immunrendszer erősítésre

 Ősz kezdetével/ bölcsőde, óvoda, iskola szezon előtt már egy hónappal érdemes elkezdeni, hiszen ekkor a gyerekek könnyen elkapják egymástól, a különböző betegségeket, és érdemes erősíteni az immunrendszerüket/

 Csontritkulásban szenvedőknek/ hiszen nem csak vitaminokat, hanem ásványi anyagokat is tartalmaz/

 Haj, köröm és bőr problémákra / hajnövekedést serkentő/

A gyerekek nagyon kedvelik, hiszen állatfigurák a tabletta alakja.

Két ízben lelhető fel a dobozban a kapszula: szőlő és narancs ízben.

A szőlőről érdemes tudni, hogy a középfülgyulladás ellenszere!


Napi adagja minimum 2-3 db kapszula, de ezt sem lehet túladagolni. A kapszula természetes zöldségekből és gyümölcsökből van kivonva pl.:

Spenót, narancs, paradicsom stb.


(Szabadgyök:

A szabad gyökök nagy reakcióképességű, rövid életű molekulák, amelyek képesek a szervezet bármely anyagában kárt okozni. Olyan ingatag és reaktív részecskék, amelyek egy másik elektron után kutatnak, hogy új párt hozzanak létre. Károsító hatásukat azzal fejtik ki, hogy testünk ép sejtjeiből igyekeznek elvenni a keresett elektront. A szabad gyökök rosszak lehetnek az egészségünk számára.)

(Antioxidáns:

Általánosságban azt mondhatjuk, hogy az antioxidánsok jót tesznek az egészségnek, a szabad gyökök pedig nem. Bár a gyümölcsök és zöldségek tele vannak antioxidánssal, a legtöbb ember nem eszik túl sokat ilyen ételekből, ezért az antioxidánsokból hiánya van. Ezért vált nagyon fontossá, hogy az antioxidánsokat tabletta és kapszula formájában pótoljuk szervezetünkben. )



Ez lemaradt.

Hát üzletben nem kaphatóak ezek a termékek.

Csak olyan személytől tudod beszerezni, aki foglalkozik a forever living produtkt termékcsalád forgalmazásával.

Kérdezősködj!

2009. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!