Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet eltüntetni a...

Hogy lehet eltüntetni a szeplőket?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 19:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem nincs sajna szeplőm, pedig sztem qrva sexi, énis akarok de sajna nemtudok mit tenni:S

16/L

2009. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak (még hozzá temérdek mennyiségű, az egész arcomon, és végig a vállamon, le a kezem szárán), de rühellem őket. Próbáltam a citromlevet, meg mindenféle kenőcsöt, de semmi sem hatott. Azt hallottam, van valami műtéti eljárás, de elv drága, és utána a bőr rettentő érzékeny lesz (habár a mostaninál már nem lehet érzékenyebb. Legalábbis az enyém nem.) 17/F
2010. júl. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
Jah, annak meg aki azt írta, hogy hú de jó lehet, meg ős akar, kívánom, hogy következő életébe élje úgy a gyerekkorát, hogy úgy kezeli a többi gyerek mint egy leprást. Utcsó voltam.
2010. júl. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Minek akarod eltüntetni? Szeplős vagyok, jól is áll, és nagyon sok embernek tetszik, + most vagyok 16, általában 13-14nek néznek, de volt már 11 is. Az még negyven éves koromban nagyok fog tetszeni :)
2010. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%
Előző vagyok. Soha nem piszkáltak emiatt. Másért igen XD
2010. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
a sok irigykedőnek... nem értem mi a szexi abban ha az egész arcodat szeplők boritják...
2011. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 PEtya Masters válasza:
81%
Mindenki irigykedik hogy neki is kéne szeplő meg így sexy úgy sexy ami nem igaz!valakinél jól valakinél meg pff inkább nem is mondom,aki el akarja tüntetni a szeplőjét nem tudja,de akinek van egy kicsi és megnézi hogy tényleg el tudja e annak sikerül,én sem tudom hogy mivel próbálkozzak de most éppen a citromlé+vattával próbálkozom,tanácsokat pls írjon akinek volt és sikerült eltüntetnie!köszönöm.Facebookon is jelölhettek:PEtya Masters! köszönöm.
2011. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
81%
nekem nincs sok szeplőm csak az orrom körül, de ugy néz ki mint ha tele lennnék miteszerrel.
2011. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
59%

Én is szeplős vagyok. Valszeg s sok naptól van, ami az évek alatt az arcomat érte. Azoknak, akik azt mondják, hogy szexis, valahol igazuk van. De sztem egyrészt nem mindenkinek áll jól a szeplő, másrészt pedig az sem mindegy, hogy hol van és mennyi! Nekem szinte tele van vele az arcom. Va kettő barnás foltocska éppen a szemeim alatt (is) amiért úgy nézek ki, mintha elkenődött volna a szemcerka, vagy mintha folyton fekete karikák lennének a szemem alatt. :/ Ha meg tükörbe nézek, mindig az jut eszembe, hogy olyan az arcom, mintha telibe fosott volna egy galamb család. :D Így leírva viccelődök rajta, de ha pasizásról van szó mondjuk, akkor van, hogy szégyenlem. :/ Tudom, hogy sokkal vonzóbb lennék, ha ezektől megszabadulnék. De nem is igazán a pasik miatt, hanem magamért akarom eltüntetni őket. Hogy jobban érezzem magam a bőrömben. Most is azért keveredtem ide, mert erre keresek módszereket a neten. Én is rátaláltam erre a lézeres módszerre. Utána is nézek asszem... :)


K/35

2012. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
65%
Én a legszívesebben odaadnám akinek kell ,ki nem állhatom.
2012. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!