Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik a hajam, mivel...

Miért hullik a hajam, mivel tudom megállitani a hajhullásom?

Figyelt kérdés
20éves vagyok, Syoss korpásodás elleni sampont használtam, mert nagyon korpás volt a fejem..nagyon segített, de utána rettenetesen elkezdett hullani a hajam..most az yves rocher korpásodás elleni sampont használom, de ugyanúgy hullik a hajam és korpás...elől már látszik, h kevesebb hajam van..szerintetek mitől van a sampontól?...Mit használjak, h megálljon a hajhullásom?
2012. jún. 15. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen a testedben lévő gyulladás is okozhatja! Gondold végig, hogy ez kizárható-e! Pl. mandulagyulladás, rossz fog okozta gyulladás, arcüreggyulladás, meg csomó hasonló, nem tudom még mik vannak, de mindenesetre, ha ilyesmije van valakinek, annak a haja is jobban hullik a megszokottnál. Ezért érdemes erre is gondolni! (Nekem a mandulámmal volt baj, mikor nagyon hullott a hajam...)
2012. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a hajhullásom, vashiány miatt volt. Aztán vastablettát kellett szednem és egy hónap alatt megállította. Olyannyira hogy azóta hajmosáskor is csak pár szál jön csak ki. És az egyik bőrgyógyász azt mondta, mivel ott is voltam a hajhullásommal, hogy csak Schauma sampont és balzsamot használjak, mivel ez a károsítja legkevésbé a hajat. És igaza volt nagyon megerősítette a hajam. Ennek egy fél éve már, de semmilyen más sampont nem használtam.
2012. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem vashiány
2012. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!