Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Patikában vásárolt sörélesztőt...

Patikában vásárolt sörélesztőtől, nagyjából hány centit nő egy férfi haja, egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap levágattam a a hajamat, kb 6mm-esre, és eléggé megbántam... előtte vállig érő hajam volt, és már nagyon zavart, hogy ahol leért a vállamig, felkunkorodott... egy hirtelen felindulásból, majdnem kopaszra vágattam... hallottam, hogy a patikai sörélesztő, elég sokat tud segíteni a hajnövesztésben... természetesen nem várom, hogy egy hónap alatt visszanőjön, de most elég hülyén nézek ki :D

2012. júl. 14. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

hagyd.. pár nap alatt úgy is megszokod... sztem egy pasinak gáz a hosszú haj.. egy csajnak legyen csajos, pasinak meg pasis haja.. de ez csak az én véleményem!

A kérdésre válaszolva pedig, soha nem hallottam arról, hogy sörélesztőtől nőne a haj.. de egy csomó vitamint lehet kapni hajra amitől nő:)

2012. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én már megszoktam, csak kicsit félek, mert fb-n ugye elavult a régi profilképem, és megváltoztattam... egyből jöttek a kötekedő kommentek: húde durva xD, mivan náci lettél? meg skinhead... nem is az a baj, mert nagyjából mindenki véleményére teszek, csak azért nézzek ki úgy, hogy meglehessen velem jelenni akárhol... soha az életbe nem volt még ilyen rövid hajam, talán kiskoromba, de azóta nem vágattam 2,5-3 centi alá... azért vágattam le a hajam, mert az arcom vonalai eléggé lányos beütésűek, és már zavart, h hátulról csajnak néztek...
2012. júl. 14. 23:25
 3/5 anonim válasza:
A sörélesztő jó pattikra,meg sztem a körmökre is!
2012. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Errol sosem halottam hogy a sorelesztotol nolne a haj. A ricinus olaj es a tojassargaja viszont gyorsitja a haj novekedeset.


Egyebkent atlagosan egy honap alatt 1,2 CM-t nol a haj, sok idobe fog telni hogy ujra megnoljon a hajad.

2012. szept. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát mindegy, már lemondtam róla... megszoktam a rövidebbet, egyébként másfél hónap alatt elég sokat nőtt... most pont optimális ;)
2012. szept. 7. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!